Ercan Premiks
Facebook Twitter

WIN AURASIA AUTOMATION KAPILARINI AÇIYOR.


Bu makale 2017-03-17 13:33:11 eklenmiş ve 335 kez görüntülenmiştir.
Sadi GÜLER

Türkiye’de fuar denilince ilk akla gelen hangi şehir ve hangi fuar  gelir diye sorsam hemen herkes İstanbul ve WIN AURASIA AUTOMATION  fuarı  diyecektir.

Win Aurasia Automation fuarını diğer fuarlardan ayıran özellik belli bir sektör ile kısıtla kalmayan ithalat ve ihracat potansiyeli olan ürünlere ve Material Handling sektöründeki firmalar  ve ürünlerine dönük Teknolojik yenilikler içeren ve gerek Türkiye’de imal edilen ve gerekse Türkiye’ye ithal  olarak giren  ve girecek olan ürünlerin sergilenmesi açısından önem arz eden kimliğidir.

İş dünyası hızla değişirken önemli fikir liderleri “İmalat sanayisi şirketlerinin farklı pazarların,toplulukların ve kurumların omurgası işlevi gördüğünü belirtiyorlar. Dolayısıyla imalat sanayinin en yeni mega trendleri takip etmesi her zamankinden hızlı şekilde yeni gelişmelere adapte olup bunları uygulaması gerekiyor

 Hannover  Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. tüm bu gelişmeleri göz önüne alarak sizi  İmalat sanayisinin Avrasya Bölgesindeki buluşma noktası olan WIN EURASIA  AUTOMATION 2017 “INDUSTRY 0.4’e davet ediyor.

Bilindiği üzere Dergimiz İstif-Material Handling 1999 yılından 2014 yılı sonlarını kadar aylık olarak yayınlanmış ve 2015 -2016 yıllarında ise iki ayda bir olmak üzere yayın hayatına devam etmişti.

2017 yılı başında ise okuyucularımızdan gelen yoğun talep doğrultusunda  tekrar aylık olarak yayınlanmaya başlanmıştır.her ne kadar ekonomimizde durağan bir süre yaşanıyorsada Lojistik firmalarımız  gibi bizde 2017 yılına umutla bakıyor, Türk şirketlerinin yurt dışında  8 liman yatırımı daha yaparak 29 limana ulaştıklarını ve bu sayının 50’ye doğru gittiği haberleri  bizleri sevindiriyor ve gururlandırıyor.

 Bu durağan  bu süreyi de kısa sürede atlatarak ekonomimizin  iyileşmesini umut ediyor ve bekliyoruz.

Şubat 2017 sayımızda da  yine sektörümüzle ilgili  yurt içi ve yurt dışı haberlere yer verdik.

İlgi ile okuyacağınızı ümit ediyor bir sonraki sayımızda buluşmak üzere hoşçakalın diyorum.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.