Ercan Premiks
Facebook Twitter

60.000'inci Combilift forklift Avustralya'ya teslim edildi

İrlandalı üretici Combilift, 60.000'inci birimi Monaghan'daki şirket merkezindeki üretim hatlarından çıktığında ve dünyanın diğer ucuna sevk edildiğinde bir başka kilometre taşını daha geride bıraktı. Bu özel forklifti teslim alan müşteri, Avustralya'nın önde gelen çatı kaplama, giydirme, yağmur suyu, yapı ve çit gibi çelik yapı ürünleri üreticisi ve tedarikçisi olan Metroll'dur.
Bu haber 2021-08-31 01:01:46 eklenmiş ve 18 kez görüntülenmiştir.

 

Metroll'ün ülke genelinde şubeleri mevcut olup, yeni Combi-CB3000, Metroll Grubu genelinde faaliyet gösteren 13 Combilift'ten oluşan filosuna ek bir ilave olacaktır ve 10 birim için daha sipariş verilmiş durumdadır. Bunlar, 3t çok yönlü ünitelerden son derece özelleştirilmiş 10t modeline kadar çeşitlilik göstermektedir.

60.000 numaralı Combilift, Toowoomba'daki sahada çalışacak olup, tipik olarak Metroll tarafından taşınan uzun yükleri güvenli ve kolay bir şekilde yönetmek için 3050 mm yayıcıya sahip 4,9m tripleks asansör gibi özelliklerle donatılmıştır.

Metroll Operasyon Müdürü Vic Josephs konuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştır: “Çoğu işletme gibi biz de çok meşgulüz ve aynı zamanda önemli bir oranda büyüyoruz, bu nedenle alan çok önemli bir kaynak haline geldi. Bu ünite ile alanımızı daha verimli kullanırken aynı zamanda güvenli bir şekilde çalışabiliriz. Güvenlik her şeyden önemlidir. Bu forklift, makinelerimizin daha dar alanlara girmesine ve fabrika zemin alanını en üst düzeye çıkarmak için raflarımızı birbirine daha yakın yerleştirmemize olanak tanıyor.”

Combilift CEO'su ve Kurucu Ortağı Martin McVicar ödül almalarıyla ilgili olarak şu yorumu yaptı: "Bu, özellikle ürettiğimiz hemen hemen her forklift, özel ve bireysel gereksinimler için tasarlanmış tek seferlik üretilen bir forklift olduğundan Combilift için büyük bir başarı. Böyle bir hacimde üretim yaparken bu düzeyde kişiselleştirme sunabilen çok az sayıda başka şirket mevcut. Bu yılın ilk yarısı, sadece Combi-CB modelleri için değil, tüm ürün yelpazemizde aldığımız sipariş sayısı açısından 23 yıllık tarihimizde açık ara en iyisi oldu.”

Combilift Avustralya Ülke Müdürü Chris Littlewood şunları söyledi: "Combi-CB 3t modeli Avustralya pazarındaki en popüler ünitedir ve Mart 2021'de sona eren yılda sattığımız makinelerin %50'sini oluşturdu. Bu nedenle, bu kilometre taşı makineyi alabilen şirket bu ülkedeki müşterilerimizden biri olduğu için özellikle memnunuz.”

Avustralya'da Metroll ile yapılan başarılı işbirliğinin ardından Combilift, artık şirketin Kaliforniya merkezli operasyonları için de forklift tedarik ediyor. "Bir ülkeden gelen bir tavsiyenin, ürünlerimizle aynı malzeme taşıma süreçlerini benimseyen başka tesislerden gelen siparişlerle sonuçlandığını sık sık gördüklerini söyleyen Martin McVicar şu şekilde devam etti: "Bu yüzden 60.000'inci kamyonumuzu teslim aldığı için Metroll'u tebrik etmek ve onlara yıllar boyunca devam eden destekleri için teşekkür etmek istiyoruz."

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.