Ercan Premiks
Facebook Twitter

Yale serisine kompakt transpalet eklendi

Yale Europe Materials Handling, verimli ve güvenilir malzeme taşıma ekipmanı arayan müşteriler için ideal yepyeni bir kompakt transpaleti tanıttı. Yale MPC15 kompakt transpalet, kolay kullanımı ve düşük maliyeti sayesinde manuel transpaletlere mükemmel bir yükseltme alternatifi sunmaktadır.
Bu haber 2021-08-31 01:00:07 eklenmiş ve 16 kez görüntülenmiştir.

 

“Ürün yelpazelerine Yale MPC15 lityum iyon kompakt transpaleti eklemekten memnuniyet duyduklarını” ileten Yale Depo Ürünleri Kıdemli Ürün Stratejisi Müdürü Gianbattista Scaramuzza, "Forkliftin verimli ve güvenilir olmasının yanında sürekli operasyonlar için ideal olduğunu söylüyor.

Verimliliği besleme

Hafif forklfit, tüm kontrollerin operatörün erişebileceği, ergonomik, çok işlevli bir tutamağa sahip olduğundan yorgunluğu azaltmaktadır. Forkliftin çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak için, akü yeniden şarj uyarısı veren ve yerleşik teşhis sağlayan bir LED ekran ile donatılmıştır.

Scaramuzza, "Kompakt transpaletin motorlu hareketi operatörün yorgunluğunu azaltabilirken, kısa akü değişim süresi forkliftin hareket halinde kalmasına yardımcı oluyor," diye ekliyor.

Uygun fiyatlı ve sağlam

Scaramuzza, "forkliftin  kullanımı kolay olmasının yanı sıra bakımının da kolay" olduğunu söylüyor ve "Operatörlerin, ellerindeki görevi tamamlamak için yüksek kaliteli ve sağlam bileşenlere güvenebilirleceklerini" ekliyor.

MPC15 kompakt transpalet, fırçasız tahrik motoru ve lityum iyon akü gibi bakım gerektirmeyen bileşenlere sahip olup, sahip olma maliyetini düşürmeye yardımcı olmaktadır.

Akıllı Uzaktan Kumanda Anahtarı, yekeyi kapalı alanlarda dik konumda çalıştırma ve Kaplumbağa hızı gibi ek akıllı işlevlerin kolayca seçilmesini sağlamaktadır.

Scramuzza "Sonuç olarak, yeni Yale kompakt transpalet, bir el transpaletinden daha fazlasını arayan müşteriler için büyük bir artı değer olacaktır. Zira yüklerin verimli bir şekilde hareket etmesini sağlamak ve operasyonların sorunsuz bir şekilde akmasına yardımcı olmak için tasarlanmış,” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.