Ercan Premiks
Facebook Twitter

Hangcha, Li-ion serisini tanıttı

HC Forklift America Corporation, Amerika Birleşik Devletleri'nde lityum iyonla çalışan yeni bir Hangcha malzeme taşıma ekipmanı serisini piyasaya sürdü.
Bu haber 2021-06-29 01:31:12 eklenmiş ve 22 kez görüntülenmiştir.

 

Hangcha, malzeme taşıma uygulamaları için lityum iyon akü paketleri oluşturmak üzere dünyanın en büyük lityum iyon akü paketi üreticisi olan CATL ile işbirliği yapmaya başladı.

Bunun sonucunda Lityum Demir Fosfat (LiFePO4) ile çalışan ve güvenlik ve güvenilirlik açısından 273'ten fazla sefer test edilmiş eksiksiz bir malzeme taşıma ekipmanı serisi ortaya çıktı. Seride, ABD'de hâlihazırda satılan beş modele ek olarak Sınıf 1, 2, 3 ve 6'da 16 yeni model yer almaktadır.

Yeni modeller arasında 1 T'den 30 T'ye kadar üç ve dört tekerlekli forkliftler, çatallı forkliftler, sipariş toplayıcılar, transpaletler ve çekici traktörler yer almaktadır.

Hangcha'ya göre, lityum iyon teknolojisi, ekipmanın çok vardiyalı operasyonlarda çalışmasına olanak tanıyan, fırsat şarjı da dahil olmak üzere birçok avantaja sahipken, hızlı şarj özelliği ekipmanın iki saat gibi kısa bir sürede şarj edilmesini sağlamaktadır.

Akü grupları bakım gerektirmemekte olup tamamen güvenlidir. Ayrıca asit kullanılmadığı ve zararlı aktarma organları dumanları olmadığı için çevre dostudurlar.

Yeni modeller için 10 yıl veya 20.000 saate kadar garanti sunulmaktadır.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.