Ercan Premiks
Facebook Twitter

FORKLAS Kuruluşunun 20’nci Yılını Kutluyor

Bursa’da faaliyet gösteren Forklas Otomotiv Lastik Makine Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. kuruluşunun 20 yılını kutluyor. Firmanın kurucusu Veysel Kılıç, Forklas’ın kuruluş hikayesini şöyle anlatıyor.
Bu haber 2021-04-11 01:34:42 eklenmiş ve 102 kez görüntülenmiştir.

 

“1960  Trabzon doğumluyum, çocukluğum ve eğitim hayatım  Ankara’da geçti. Ankara Hacettepe Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunuyum 35 yaşına kadar Ankara’da hayatımı idame ettirdim ve bu ilde 4 yıl lastik sektöründe çalışmalarım oldu.

1995 yılında Bursa’ya lastikçi ve rulmancı olarak geldiğimde  forklift lastiğini  pek bilmiyordum ancak, Eczane gibi bir  Rulmancı dükkanında  forklift lastiği satmaya başlayınca  bu iş oldukça ilgimi çekmeye başladı ve 2000 yılının sonlarında çalıştığım işyerinden ayrılarak  bu işi yapmaya karar verdim ve 2001 yılında resmi olarak Forklas firmasını  faaliyete geçirdim  ve o günden bugüne işimizi geliştirerek ve yenileyerek müşterilerimize  en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Her ne kadar Ankara’da  30 yıl evvel lastikçilik mesleğine girişimle birlikte  26 yıl evvel Bursa’ya geldiğimde de mesleğe devam ettim  ve 20 yıl evvel de Forklas firmasını  faaliyete geçirdik ve şimdi   2021 yılını  20’nci kuruluş yıl dönümümüz olarak kutluyoruz.

Forklas ünlü markaların bayisi

Forklas firması endüstriyel lastik sınıfında ülkemizin  en çok tutulan markalarını ürün yelpazesine ekleyerek bu manada müşterilerine en iyi hizmeti vermeye özen gösterdiğinin  altını çizen Veysel Kılıç, Forklas’ın ürün pörtföyünde  Solideal, Continental, BKT ve ERC marka lastiklerin bulunduğunu  ve bu firmaları   Bursa ve Güney Marmara  bölgesinde forklas’a yakışır  bir şekilde temsil etmeye  azami gayreti gösteriyoruz şeklinde konuşarak sözlerine şöyle  devam etti.

“26 yıldan beri  “Güven, saygı ve uzmanlık” ilkelerine  dayalı çalışma yaklaşımlarımız  ile müşterilerimize  her zamankinden daha  yakın olmayı  hedeflediğimiz için  Mobil Dolgu  lastik servisimizde hizmete sunarak  Bursa ve çevre il ve ilçelerinde  müşterilerimize ve ihtiyaç sahiplerine  yardımcı olmaya çalışıyoruz”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.