Ercan Premiks
Facebook Twitter

CONTINENTAL Forklift Lastikleri Online Bayi Portalı

Continental, dijital online bayi portalı ContiOnlineContact'ı genişletti. Portal artık tüm Off-The-Road (OTR) (yol dışı kullanım) ve tarımsal kullanım lastik portföyünü listelemektedir. Bu şekilde diğer sektörlerin yanı sıra tarım, sanayi, hafriyat, liman ve havalimanı sektörlerindeki bayi ve müşterilerin esnek şekilde ve talep üzerine lastik sipariş etmelerine imkan sunulmaktadır.
Bu haber 2021-04-11 01:32:23 eklenmiş ve 151 kez görüntülenmiştir.

 

Bayi portalının OTR ve tarım lastiklerini de içerecek şekilde genişletilmesiyle, hizmet performansı sürekli olarak iyileştirilecek ve lastik siparişi müşterilerin bireysel ihtiyaçlarına hitap edecek. Yeni ürünler, hem doğrudan bölgesel depolardan teslimatla birlikte doğaçlama sipariş olarak hem de fabrikalardan doğrudan sevkiyat olarak mevcuttur.

ContiOnlineContact: Bir bakışta tüm bilgiler

ContiOnlineContact aracılığıyla bayiler ve müşteriler, Continental ticari özel lastik ve aksesuarlarının tamamını içerisinde arama yapabilir ve ürün bilgilerine ve teknik belgelere rahatça ve istedikleri zaman erişebilir. Özel uygulama için bir lastik seçtikten sonra elverişliliğini kontrol etmek ve bir sipariş vermek ve siparişi izlemek için portal kullanılabilir. Ayrıca, ürün güncellemeleri ve pazarlama materyalleri sayesinde bayiler Continental'daki en son gelişmelerden haberdar olmaktadır. Portalın diğer geliştirmeleri şu anda hazırlık aşamasındadır.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.