Ercan Premiks
Facebook Twitter

SPARTEK, Yerli ve Milli üretim Forkliftlerle İhracata Katkı Sağlıyor

Yuntes Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Spartek Makine, yerli ve milli üretim anlayışıyla ürettiği Dolphin marka forkliftleri, düzenlediği lansman toplantısı ile tanıttı. Yerli üretim forkliftler dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmeye başlandı.
Bu haber 2021-04-11 01:14:47 eklenmiş ve 58 kez görüntülenmiştir.

Yerli ve Milli olarak ürettiği forkliftleri dünya pazarına sunmaya başlayan Spartek Makine, Dedeman Otelde düzenlediği lansman toplantısında çözüm ortakları ile bir araya geldi. Spartek Makine Genel Müdürü Yılmaz Karahan, “Her geçen gün üretim kapasitesini ve istihdamını arttıran Spartek Makine, Avusturya, Ukrayna, Almanya, Azerbaycan, İran, Dubai, Mısır, Sudan, Nijerya, Libya ve Fas gibi Dünya’nın birçok bölgesine ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamakta ve dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Alanında uzman personel kadromuzla, yerli ve milli duygularla üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Ülkemizin ihracat noktasında ilerlemesi için bir üretici olarak hassas davrandıklarını ifade eden YUNTES Şirketler Grubu ve Spartek Makine Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Derebağ, “Ülkemizin ihracat noktasında atılımlar yapması gerekiyordu. Bir sanayici olarak bizde bu noktada bir girişimde bulunduk. Türkiye’de forklift ihtiyacı Avrupa ve Uzak Doğu’dan ithal olarak karşılanıyordu. Biz de YUNTES Şirketler Grubu Spartek firması adıyla gerekli ARGE çalışmalarını yaparak kendi üretimimiz olan forkliftlerimizi üretmeye karar vererek, bu işe girmiş olduk. Bu vesile ile Avrupa ve Uzak Doğu’dan gelen pazarı milli markamızla değiştirmeyi hedef koyduk. Yaptığımız forkliftler, bütün özellikleriyle kullanıcılarından beğeni topladı. Gün geçtikçe büyüyen, hedefleri olan bir şirketiz. Bu noktada kendimizi geliştirerek ve ürünlerimizi çeşitlendirerek sağlam adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından Dolphin marka Forklift tanıtım lansmanına geçildi.

Forklift, Performansı İle Göz Dolduruyor

Özgün tasarımıyla kaliteli parçalardan üretilmekte olan ve yüksek performans sergileyen Türkiye’nin milli gururu Dolphin sektöründeki dünya lideri markalara rakip olmayı hedef koymuştur. Yüksek kaliteyi uygun fiyata sağlayan, müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak belirleyen Spartek Makine satış sonrası yaygın hizmet ağı, kolay yedek parça temini ve forkliftlerinin düşük yakıt tüketimi ile dikkat çekmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayan, sektöründe Türkiye’de ve Dünya’da Lider bir şirket olmayı hedefleyen Spartek Makine; kesintisiz Ar-Ge yaparak ve ürünlerini sürekli geliştirerek ve çeşitlendirerek hızlı adımlarla sektöründe söz sahibi olmaktadır.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.