Ercan Premiks
Facebook Twitter

Bayilerimiz Aracılığıyla Ülkemizde En Kritik Sektörlere Geniş Çapta Ulaşıyoruz

EnerSys®, enerji verimliliği, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik alanlarında giderek artan talebi karşılamakta, kritik öneme sahip depolanmış enerji çözümleriyle küresel çapta hizmet veren bir endüstriyel teknoloji lideridir. İnsanlara, çalışmalarına ve daha iyi yaşamalarına yardımcı olmak için, her yerde erişilebilir güç sağlama tutkusuyla hareket ediyoruz.
Bu haber 2021-02-16 16:30:51 eklenmiş ve 55 kez görüntülenmiştir.

 

Enersys Akü olarak sürekli iyileştirme anlayışımızla dünya çapındaki kapsamlı ekip ve ortaklar ağımızın getirdiği toplu uzmanlık zenginliğinden müşterilerimizi yararlandırmaktayız. Bugün mükemmelliği üretiyor; yarın kazanmalarına yardımcı olacak yeni çözümler için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. Asla tatmin olmuyoruz çünkü dünyamızın her gün değiştiğini biliyoruz. Bu değişimden yararlanmak için meraklı kalmalıyız. Bu nedenle, zorluklarınızı ele alan çözümler bulmak için sürekli yenilik yapıyor ve yeni düşünme yollarını araştırıyoruz.

Büyük bir mirasa sahibiz ve yüz yıldan fazla bir süredir müşteriler, başarılarını inşa edebilecekleri sağlam temeli sağlamamız için bize güveniyorlar. Hala güveninizi kazanmak ve sürdürmek için her gün çalışıyoruz. Bu nedenle, yarının iş ihtiyaçlarına ve modellerine hizmet eden donanım ve dijital çözümler geliştirmek için yeni süreçleri ve teknolojileri keşfetmeye devam ediyoruz.

Enersys Ürün Ailesi

Motive Power akülerimiz esas olarak Hawker, Ironclad, NexSys markaları altında konumlanmakta ve satılmaktadır. Ayrıca, şarj cihazları, müşteriye operasyonlarını ve yatırımlarını desteklemek için müşteri izleme programları (XINX), akü yönetim sistemleri, optimizasyon programları, tahminler sunarak ve çok çeşitli akü aksesuarları dahil olmak üzere üretiyoruz ve satıyoruz. Ürünlerimiz, her alandan müşteri uygulamalarını karşılayabilmemizi sağlayan çok çeşitli boyutlar, yapılandırmalar ve elektriksel yetenekleri kapsar. EnerSys, toplam çalışan katılımı, ekip çalışması ve tedarikçi ortaklıkları ile müşterilerine dünya standartlarında ürün ve hizmetler sunarak liderlik konumunu sürdürmektedir. Müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmak EnerSys'te çok önemlidir. Bu inanç, şirketin ilerleme için vizyonunu şekillendirmeye yardımcı olan ve müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarını sağlayan temeldir.

EnerSys ayrıca dünya genelindeki satış ve üretim lokasyonları aracılığıyla 100'den fazla ülkede müşterilerine satış sonrası ve müşteri destek hizmetleri sunmaktadır. Kısa süre önce NorthStar'ın satın alınmasıyla EnerSys, İnce Plakalı Saf Kurşun (TPPL) kuru tip akü teknolojisiyle pazar lideri konumunu sağlamlaştırmıştır. 34 farklı lokasyonda bulunan fabrikalarımızda tam otomasyon bantlarda yüksek teknolojili ürünlerin üretimlerini yapmaktayız.

Gelişmiş Bayi Ağımızla Teknolojimizi Türkiye’nin Her Yerine Taşıyoruz

Bayilerimiz EnerSys kurumu ve markamızı pazarda temsil eden en büyük gücümüzdür. Ana firma olarak bayilerimizle ortaklık yöntemimiz kazan-kazan prensibi üzerine kuruludur. Ülkemiz gibi geniş bir coğrafya üzerine faaliyet gösteren şirketler ancak sağlam temeller üzerine oturtulup iyi ve verimli bir şekilde yönetilen bir kanal/bayi ağı sayesinde büyüyüp gelişebilir. Enersys Türkiye Motive Power birimi olarak bayi yapılanmamızı her geçen gün sağlamlaştırıyoruz. Bayi ağımızla birlikte Türkiye'nin her yerine hizmet verebilecek satış sonrası hizmetlerde yetkinliğe sahibiz. Genel olarak artan operasyonel verimlilik için güvenilir ekipmanı garanti etmek amacıyla bölge bayilerimizi sıkı kurallar çerçevesinde seçmekteyiz. EnerSys olarak, bayilerimizin kendi bölgelerinde yetkin olduklarına ve bu nedenle iyileştirme alanlarını belirleme konusunda en nitelikli olduklarına inanıyoruz. Bayilerimizle çalışma ilişkilerimiz, organizasyonumuzun uzun vadeli başarısı için çok önemlidir. Potansiyel bayileri değerlendirirken, rekabetçi pozisyon, teknik yeterlilik ve desteği, müşteri odaklı yaklaşımı en önemlisi EnerSys stratejilerine uygun temsiliyet gücüne bakmaktayız. Sonuç olarak her ortaklığın amacı, uzun vadeli, karşılıklı fayda sağlayan ve istikrarlı bir ilişki geliştirmektir.

Operasyonel Mükemmellik İçin Verinin Gücünden Faydalanıyoruz

Ar-Ge çalışmalarımızın sonucu geliştirdiğimiz aküler ve şarj sistemleri ile izleme ve takip sistemleriyle müşterilerimizin enerji çözüm ortağıyız. Günümüz dünyasında ölçülemeyen bilgi ne yazık ki yönetilememektedir. Peki  EnerSys hangi ürünleriyle akünüzü kara kutu olmaktan çıkarır?

Wi-iQ

Akü izleme cihazları, sıcaklığı, su seviyesini, deşarj akımını, şarj akımını, hücre voltaj dengesizliğini ve şarj durumunu ölçer. Bu veriler bulut tabanlı bir akü yönetim sistemine aktarıldığında operasyonda bulunan akülerin mevcut ve potansiyel problemlerini önceden uyararak rapor oluşturur.

Xinx – Akü İzleme ve Takip Sistemi

Sistem akü ve şarj cihazlarının operasyonda ve şarj anında tüm verileri Wi-iQ akü izleme ve takip cihazı üzerinden bluetooth ile alarak Xinx, akü izleme ve takip yönetim sistemine aktarır. Bu veriler bulut tabanlı sistem içerisinde güvenli bir şekilde kaydedilir.

Xinx sistemi tüm hatalı kullanım ve potansiyel arıza durumlarını anlık olarak kaydederek rapor haline getirmektedir.

ENS Connect

Cep telefonunuza indirdiğiniz uygulama ile akü ve şarj cihazlarına direkt bağlanabilir ve anlık olarak ulaşmak isteyeceğiniz tüm verilere ulaşabilirsiniz

Truck IQ

Akıllı akü kontrol paneli, aracınıza monte edilmiş ise operatör tüm çalışma verilerine anlık olarak ulaşabilir. Etkin görsel grafikler sayesinde operasyonunuz güvenli bir şekilde yönetilmiş olur.

Tüm bu avantajlarımızı bütün müşterilerimize ulaştırılabilmesi amacı ile bayi yapılanmasına önem vermekteyiz. Bayilerimiz sayesinde müşteri ihtiyaçlarının profesyonel ölçüm ve test ekipmanlarımız ile belirlenmesi ve en doğru çözümü sunmaktayız.

Özetle Wi-iq ile doğru akü seçimi için müşterinin günlük tüketim ve çalışma koşullarının ( sıcaklık vb) analizi yaparken, bir sonraki aşamada bunu Xinx ile bulut sistemine aktarabiliyor, ENS connect ile akıllı telefonlarınızla erişilebilirliğini arttırıyoruz. Yine bayi kanalımız sayesinde ileri teknoloji yüksek frekanslı şarj cihazlarımızla enerji verimliliği için testler yapıp işletmelere toplamda fayda sağlıyoruz.

Son olarak endüstriyel alanda enerji verimlilik, optimum performans gibi konularla büyük çaplı firmalar ilgilenmekteyken Kobi ölçeğindeki firmalar bu fırsatları çok fazla değerlendirememektedir. Bayilerimizle EnerSys teknolojisini Kobi düzeyinde ki firmalara da taşıyoruz. EnerSys enerji çözümlerini yaygın bayi kanalımızla bütün bölgelerde erişilebilir hale getirmekteyiz. Her bölgeden müşterimize yerinde hizmet ve doğru teknolojiyle sürdürülebilir ilişki inşasını sağlamak; ölçülebilir, izlenebilir sistemlerle çözüm ortağı olmayı sürdüreceğiz.

 

Bayilerimize Ulaşın

Genel Merkez

Enersys Akü San Dış Tic Ltd Şti

Küçükbakkalköy Mah. Merdivenköy Yolu Cad. CZD Plaza No:12/5  34750 

Ataşehir / İstanbul

Marmara Bölge Bayiliği

Master Akü ve Enerji Sistemleri  San. Tic. Ltd. Şti.                                           

Yakuplu Mah. Geçit Sokak No:17/4

Vera Plaza 4/C 34524  

Beylikdüzü / İSTANBUL

Tel : +90 212 709 97 95

Web : www.masteraku.com.tr

Teknik Makine Otomotiv İmalat San. Tic. Ltd. Şti.

Cevizli Mah. Güven Sokak No:8 81540 Maltepe / İSTANBUL

Tel : 0216 383 19 30

Üçevler Mah. 82. Sokak O2/1 16120 Nilüfer / BURSA

Tel: 0224 443 53 78

Web : http://www.teknikmakine.com/

İlersan Akü

Topçular Mah. Osmangazi Cad AXİS BAYRAMPAŞA B2 Blok K:2 D:18

Eyüpsultan - İSTANBUL

Tel: 0212 7098448

Web: www.ilersanaku.com

Sunerji Güç Sistemleri Ltd.Şti.

Nilüfer Ticaret Merkezi 64. Sk. No: 25 Nilüfer / BURSA
Tel: +90.224.4411050
Web: www.sunerji.com.tr

 

İç Anadolu Bölge Bayiliği

 

FMS Akü Kimya ve Mühendislik Hizmetleri Ltd.

İvedik OSB 1476. Cad. No:129

İvedik-Yenimahalle / ANKARA

Tel: +90 312 394 76 54
Web: www.fmsaku.com

Ege Bölgesi Bölge Bayiliği

EOS Enerji Sistemleri

Mansuroğlu Mah.  273/1 Sok. NO:6 A1 Blok. D:1 Bayraklı / İZMİR

Tel : 0232 342 10 51

Web: www.eosenerji.com

Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölge Bayiliği

Aveta Mühendislik

Pınar Mah. Ali Bozdağanoğlu Bulvarı

No 20/3 Seyhan/ADANA

Tel: 0532 256 65 32

Web: www.aveta.com.tr

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.