Ercan Premiks
Facebook Twitter

YALE'den Yeni ERP25-30VLL Elektrikli Forklift Yenilikçi Tasarımı ile Dikkat Çekiyor

Yale tamamen entegre ve alandan tasarruf sağlayan lithium-ion pil etrafında tasarlanmış yeni ERP25-30VLL forklift modeli ile elektrikli forkliftlerdeki standartların ötesinde yepyeni bir konsept oluşturdu.
Bu haber 2020-10-17 00:47:41 eklenmiş ve 23 kez görüntülenmiştir.

 

150 yıllı aşkın deneyimle forklift ve istif makineleri üreten Yale, ürün yelpazesini yenilikçi ürünleri ile geliştirmeye devam ediyor. Elektrikli forklift çözümlerine yönelik artan talep, Yale’in mühendislik tecrübesinin yeni çözümlere odaklanmasına destek olmaktadır. Yale mühendislerince geliştirilen yeni ERP25-30VLL de tasarımında sunduğu yeni çözümler ve kazanımlar ile gelişimin öncüsü oldu. Yeni Yale® ERP25-30VLL serisi denge ağırlıklı forkliftleri, entegre bir lithium-ion pil etrafında tasarlandı ve operatör kabinindeki alanın optimize edilmesini sağladı.

ERP25-30VLL, operatör için ek alan sunan bir kabine sahiptir ve üretkenliği artıran bir çalışma ortamı oluşturur. Forklift son derece verimlidir ve entegre sıfır bakım gerektiren lithium-ion pil sayesinde şarj esnekliği sunar, bu da müşteriler için düşük işletme maliyeti sağlar.

Yale ERP25-30VLL serisi, bir karşı ağırlıklı forklitte lithium-ion gücünün tüm avantajlarını sunmaktadır ve geleneksel bir kurşun asit bazlı çözümün aksine tam entegre bataryası bakım gerektirmez. Fırsat şarjı imkanı sunan forkliftin, bataryasını çıkarmak ve değiştirmek zorunda kalmadan 2 ve 3 vardiyalı operasyonların tamamlanması sağlanır.

Forklift güç kaynağı etrafında tasarlandığından, operatör bölmesinde elde edilen ek alanlar, ERP25-30VLL'yi malzeme taşıma endüstrisindeki yeniliğin ön saflarına yerleştirmektedir.

Ergonomiye Odaklanma

Entegre lithium-ion pil, ERP25-30VLL serisinde alçak seviyededir. Sonuç olarak forklift, operatöre fayda sunan ve dolayısıyla yüksek üretkenlik sağlayan ergonomik özelliklere sahiptir.

Geniş açık bölme, ilave ayak alanı ve bacak mesafesi gibi konfor ve rahatlığı en üst düzeye çıkarır. ERP25-30VLL'deki alçak koltuk ve zemin plakası, ek kafa boşluğu oluştururken forkifte kolay erişim sağlar. Ekstra alan, havalı süspansiyon gibi konforlu koltuk seçeneklerinin takılmasına olanak sağlarken, düşük ağırlık merkezi virajlarda gelişmiş sürüş kalitesi, güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlar.

Operasyon Esnekliği

Orta ila ağır hizmet uygulamaları olan müşteriler, ERP25-30VLL'nin şarj esnekliğinden yararlanabilir. Lithium-ion gücü, şarj işleminde emisyon açığa çıkmadığı için temiz operasyonların gerekli olduğu gıda, içecek ve ilaç endüstrileri için iyi bir seçimdir.

ERP25-30VLL, -20° C'ye kadar ortam sıcaklığına sahip soğuk hava depoları gibi sıcaklık kontrollü ortamlarda da kullanılabilir. Lithium-ion pil doğrudan telemetri sistemine bağlı olduğundan, performansını çalışma ortamına göre ayarlayabilir. Dahili ısıtıcı, şarj sırasında lithium-ion pilin sıcaklığını 0° C'nin üzerinde tutar.

Geliştirilen yeni ERP25-30VLL serisi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Yale Çözüm Müdürü Ivor Wilkinson; “Yeni tam entegre lithium-ion forkliftimizin, tasarımındaki motivasyonumuz ve gücümüz, Yale’in yenilikçi vizyonunu ve gelecekteki gücünü sergiliyor. ERP25-30VLL, lithium-ion gücünün tüm avantajlarını sunar: yüksek verimlilik, şarj esnekliği, sıfır bakım. Operasyon maliyetlerini düşük tutarken müşterilerimizin üretkenliğini artıran teknolojiyi benimser. Ürün yelpazemize güçlü bir katkı olduğuna inanıyoruz" dedi.

Quick Lift Gücü Yanınızda

Yale’in Türkiye Distribütörü Quick Lift Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş., satış ve satış sonrası hizmetleri konusunda eksiksiz hizmet vermeye devam ediyor. Quick Lift, geniş bayi ve servis ağı ile 48 saat içinde Türkiye’nin her noktasına erişebilmekte, özellikle yedek parça temini konusunda yüksek orandaki raftan ürün teslimi başarısı ile dikkat çekmektedir.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.