Ercan Premiks
Facebook Twitter

Yiğit Akü; Akü Sektöründe ve İhracat Başarısında Yine Zirvede

“Yiğit Akü, Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçı firması listesinde 158. sırada yerini alarak, Akü sektöründe ve ihracat başarısında yine zirvede.”
Bu haber 2020-10-17 00:46:13 eklenmiş ve 38 kez görüntülenmiştir.

 

Yiğit Akü; Türkiye İhracatçılar Meclisi TİM tarafından derlenen; Türkiye’nin ilk 1000 İhracatçı firması arasında her yıl olduğu gibi bu yıl da yerini alarak, %100 Milli Sermaye gücü ile ihracattaki başarılarını bir kez daha kanıtladı. Yiğit Akü, 2019 Yılı Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçı firması listesinde 158. sırada yerini aldı.   

Yiğit Akü ihracatta gösterdiği başarı grafiğini korumaya devam ediyor. Bu başarı grafiğinde, ihracat başarı performanslarının ve ihracat politikalarının önemini vurguluyor. Her geçen gün dünya akü sektöründe lider şirket olma yolundaki hedeflerine bir adım daha yaklaştıklarını dile getiren Yiğit Akü; 6 kıtada 100’ün üzerinde ülke ile olan işbirliği içinde olduğunu ifade ediyor. Tüm hizmet ve faaliyetlerinde; çalışıyor, geliştiriyor, fikir ihracatını destekleyerek, üretim kapasitemizi güçlendiriyoruz” diyor.

Türkiye’nin %100 Milli Sermayesine sahip tek kurumu olarak, global üretici ve tedarikçi zincirlerinde Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlamaya devam ediyor. 

 

Detaylı Bilgi ve Görsel İçin:

Emel Ercan İletişim Danışmanlığı

Emel ERCAN

Yiğit Akü Basın Yayın ve İletişim Danışmanı

0533 170 97 40

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.