Ercan Premiks
Facebook Twitter

Karadeniz Bölgesinin İlk ve Tek Akü Servis Merkezi Samsun'da Açıldı

Endüstriyel Akü ve Güç Sistemleri başta olmak üzere tüm akü çeşitlerinde profesyonel kadrosu ile hizmet verecek olan Karadeniz Bölgesinin ilk ve tek Akü Servis Merkezi, düzenlenen bir programla Samsun’da açıldı. Açılış programına Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, Oda ve Dernek temsilcileri yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Programa birçok sektörel firmadan ve sivil toplum kuruluşlarından çelenk gönderildi.
Bu haber 2020-10-17 00:30:41 eklenmiş ve 374 kez görüntülenmiştir.

 

Açılış kurdelesini Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile Hayriye Hakyemezoğlu kesti. Açılış öncesinde kısa bir konuşma yapan Mavi Akü Samsun Bölge Koordinatörü Cem Kalkandelen, Bölgede endüstriyel firmalara yönelik akü servis hizmeti ihtiyacına yönelik önemli bir katkı sunacaklarını vurgulayarak, engelli vatandaşların akülü araçlarının servis hizmetlerinden ücret alınmayacağının da müjdesini verdi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar da bir konuşma yaparak Mavi Akü’nün, Samsun’a ve Bölgeye yapacağı önemli katkılardan söz ederek başarı dileklerinde bulundu. Ayrıca açılışta konuşan Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Hakyemezoğlu da, Engelli vatandaşlara yönelik sağladığı katkılardan dolayı Kalkandelen’e teşekkürlerini ileterek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Kalkandelen konuşmasında şunları söyledi:

“Mavi Akü ve Güç Sistemleri A.Ş ailesi olarak yaklaşık 2 yıllık bir ön hazırlık sonrasında 13 Nisan 2020 tarihinde faaliyete başladık. Yılların tecrübesi ve hiç eksilmeyen heyecanımızla çıktığımız yolda, fizibilite çalışması yaparak ve sektörel tecrübesi olan dostlarımızdan aldığımız destekle, başta Karadeniz olmak üzere tüm bölgelere hizmet verebilecek düzeyde kurumsal hayatımıza başladık.

Gerekli tüm eğitimleri almış uzman kadromuz ve 500 metrekare alanda kurulu akü servis merkezimiz sayesinde, Karadeniz bölgesinde yıllar içerisinde daha büyük bir ihtiyaç haline gelen endüstriyel akü satış, servis ve yedek parça talebini, başta Samsun ilimiz olmak üzere Ordu, Giresun, Tokat, Çorum, Amasya, Sinop, Kastamonu, Trabzon, Artvin ve Rize illerimizde karşılayacak durumdayız.

Hizmet verdiğimiz ürünler arasında Forklift Aküleri, Genel Araç Aküleri, platform Aküleri, UPS Kesintisiz Güç Kaynağı Aküleri, Telekom Aküleri, Temizlik Makinesi Aküleri, Solar Aküler, Engelli Araç Aküleri, Marine Aküleri, Jeneratör Aküleri, Karavan Aküleri, Elektrikli Araç Aküleri, Elektrikli Bisiklet Aküleri, Elektrikli Motosiklet Aküleri, Oyuncak Araç Aküleri, Tarım ve İş Makinesi Aküleri, Endüstriyel Aküler, AGM Aküler, Jel Aküler, Kuru Tip Aküler, Traksiyoner Aküler, Stasyoner Aküler, İstif Makinesi Aküleri, Akülü Forklift , Aküleri, Akülü Transpalet Aküleri yer almaktadır. Tüm bu akü çeşitlerinin satış, servis ve yedek parça hizmetlerini verebilmekteyiz.

Akü satışının yanında, akülerinizin ömrünü ve verimini arttırmak için yaptığımız testler sonrasında, akü bakımı, akü revizyonu, kapasite artırımı, kazan revizyonu gibi işlemlerle müşterilerimize düşük maliyetli çözümler sunabilmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini esas alarak, kaliteli  ve zamanında hizmet ilkelerinden kesinlikle ödün vermeyen tecrübeli teknik kadromuzla, her türlü akü ihtiyacınız için her zaman hizmetinizdeyiz. Samsunumuza ve Bölgemize hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Hız, Kalite ve Güven sloganıyla yola çıkan Mavi Akü, kısa zamanda Bölgedeki akü servis ihtiyacını karşılamayı hedefliyor. Her marka Endüstriyel Aküye uzman kadrosuyla hizmet veren firma, servis araçlarıyla müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet ulaştırıyor.

Ücretsiz Akü kontrol hizmeti de sunan Mavi Akü, periyodik bakım hizmetleriyle akülerin uzun ömürlü ve verimli çalışmasını da sağlıyor. Akülerin sorunlarını yerinde tespit ederek, kapsamlı bir revizyon işlemi uygulayan firma, verimi düşen akülerin, yüksek maliyetlerle yenisiyle değiştirilmesi sorununu ortadan kaldırıyor. Böylece çok daha düşük maliyetlerle, akülerin performansını önemli ölçüde artırarak tekrar müşterilerine kazandırıyor.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.