Ercan Premiks
Facebook Twitter

Bobcat, Yeni Stage V modelleri piyasada

Bobcat, şirketin M Serisi T450 ve T590 kompakt paletli yükleyicilerin Stage V sürümleriyle birlikte yeni Stage V uyumlu teleskopik yükleyicileri piyasaya sürdü.
Bu haber 2020-08-09 01:40:38 eklenmiş ve 210 kez görüntülenmiştir.

 

Yeni cihazlara, Bobcat kompakt ekipmanları için özel olarak tasarlanmış Bobcat D34 ve D24 Stage V yüksek torklu dizel motorlarla güç vermektedir.

Yeni D34 Stage V motor, yeni DPF son arıtım sistemi sayesinde müşterilerin teleskopik yükleyicileri emisyon düzenlemesine tabi bölgelerde kullanmalarını sağlıyor. Ek olarak motor Seçici Katalitik İndirgeme (SCR) kullanmadığından AdBlue’ya gerek duymamaktadır.Doosan Bobcat Teleskopik Yükleyici Ürün Müdürü Quentin D’Hérouël konuyla ilgili olarak “75 HP gücündeki motor, rekabetçi fiyat ve sadeliği nedeniyle çoğunlukla Birleşik Krallık, İtalya ve Benelüks ülkelerindeki inşaat ve kiralama şirketleri tarafından kullanılırken, şantiyedeki tüm uygulamaların üstesinden gelmek için bol miktarda güç sağlıyor” şeklinde açıklama yapmaktadır.

Yeni motor, 2.6 ila 4.1 T arasında değişen kaldırma kapasitesine ve 6 ila 18 m arasında değişen kaldırma yüksekliklerine sahip 11 farklı Bobcat teleskopik yükleyici modeline güç vermektedir.

Üretici ayrıca, yeni piyasaya sürülen Bobcat M-Serisi S450, S510 ve S530 Stage V mini yükleyicilerden sonra yeni T450 ve T590 Stage V kompakt paletli yükleyicilerin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Yeni M Serisindeki tüm yükleyiciler operatörlere daha yüksek performans, daha fazla konfor ve optimize edilmiş bakım gereksinimleri sunmaktadır.Bu M Serisi yükleyiciler, Avrupa’da şirketin yeni makine stiline sahip ilk Bobcat kompakt ekipman grubu modelleridir.

“Tıpkı S450, S510 ve S530 modellerinde olduğu gibi, mühendislik ekibimizin ustalık dolu tasarım çalışması sayesinde Bobcay Stage V motor varken bile T450 ve T590 kompakt paletli yükleyicilerin yeni versiyonlarında aynı küçük boyutlar ve kaldırma kolu şekli muhafaza edilebildi” şeklinde konuşan Doosan Bobcat Yükleyici Ürün Müdürü Jiri Karmazin şu şekilde devam etti: Bu, gerçekten kompakt bir boyut ve düşük ağırlık sağlamakta, böylece dar alanlarda kolayca çalışabilmek, manevra yapabilmek ve kolayca taşınabilme mümkün olmaktadır”.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.