Ercan Premiks
Facebook Twitter

Horoz Lojistik İlkleri Yaptı

Mehmet Nurettin Horoz Lojistik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak eğtim öğretim hayatımıza başladığımız ilk günden buyana gerek mesleki eğitimde ve gerekse inovasyon konusunda şehrimizin ilklerini yapan okul olduk diyerek gazetemize açıklama yapan Okul Müdürü Alper Tanrıöver şunları söyledi:
Bu haber 2020-05-25 01:51:30 eklenmiş ve 86 kez görüntülenmiştir.

 

Mehmet Nurettin Horoz Lojistik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak eğtim öğretim hayatımıza başladığımız ilk günden buyana gerek mesleki eğitimde ve  gerekse inovasyon konusunda şehrimizin ilklerini yapan okul olduk.

Dünyaca ve milletçe daha önce benzeri yaşanmayan bir süreçten geçmekteyiz ve bu süreçte Milli Eğitim Bakanımızın Prof.Dr.Ziya SELÇUK’un dediği gibi “Bir kez daha anladık ki hayat en büyük öğretmen.” dir.

 Ülke olarak içinden geçtiğimiz bu zor günlerde öğrenci,öğretmen ve velilerimizin okul’dan,eğitim’den kopmamasına tabiî ki kayıtsız kalamazdık.Devletimizin Evde Kal söylemine iştirak ederek bizde öğrenci ,öğretmen ve velilerimize Hayat Eve Sığar felsefesi ile yaklaşıp başta okulumuz Elektronik Öğretmeni Hüseyin TOPRAK ve okulumuz sosyal medya ekibi ile içinde teknolojini, inovasyonun olduğu bir projeye imza attık.

Hızla refleks göstererek ve okul olarak benimsediğimiz okulların öğrencilerine  vizyon katması felsefemiz ile geçtiğimiz hafta başlamış olduğunuz Evda Kal Söyleşilerimize kendi alanında uzman bilim insanları, sanatçılar, psikologlar ve egitimciler destek vererek programımıza iştirak etmektedirler.

Hiç şüphesiz bir çok kurum ve kuruluşa örnek teşkil eden bu projemiz okul,öğrenci,veli ve öğretmen birlikteliğinin güçlenerek devam etmesine büyük katkı sağlamaktadır.

Canlı yayın programlarımızda Okul müdürümüz Alper TANRIÖVER öğrenci,öğretmen ve velilerimize seslenirken,Öğretmenlerimiz öğrencilerimize uzaktan eğitim vermektedir,New York Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Selçuk ŞİRİN öğretmen ve velilerimizle hayata dair konuşurken ,Gaziantepli tiyatro sanatçısı Öğrencilerimize keyifli dakikalar yaşatmaktadır.

Daha onlarca uzman,akademisyen,tiyatrocu,doktor,sanatçı,usta bizim canlı yayınlarımıza katılarak öğrenci,veli ve öğretmenlerimize çeşitli konularda bilgilendirmeler yapmaktadırlar. Mehmet Nurettin Horoz Lojistik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak her yeni güne bir önceki günden daha iyi olma amacıyla uyanmaktayız.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.