Ercan Premiks
Facebook Twitter

CROWN “Az yer kaplayan” CGC18 LPG’ li forklift serisini tanıttı

Crown C-G serisi forkliftler sınırlı alana sahip müşteriler için alan tasarrufu imkanı sunarken, araçlarını serbestçe, verimli ve emniyetli bir şekilde sürebilmeleri için forklift operatörlerine ekstra alan sunmaktadır.
Bu haber 2020-05-25 01:45:26 eklenmiş ve 75 kez görüntülenmiştir.

 

C-G serisinin normal bir 1,800 ile 3,200 kg arası forkliftin şasisine göre 13-15 mm daha dar olan şasisi dar şeritli koridorlarda bile forkliftin sürülebilmesine imkan vermektedir. yeni modelin alanı blok şeklinde istifleme yapmak için kullanan son kullanıcılar açısından alan tasarrufu sağlıyor.

 Forklift ayrıca bira fabrikaları gibi sınırlı alana sahip dar üretim alanları ve ufak işletmeler için de çok uygun olan bu yeni forklfit, 2-6 metre arasında değişen yüksekliklerine sahip kaldırma direği seçenekleriyle gelmektedir.

Operatör bölmesi, operatörlerin ayağını gaz pedalından frene ve darbeli yol verme pedalına kolayca atmalarını sağlayan geniş bir döşeme tahtası ve stratejik pedal yerleşimi sunmaktadır.

C-G serisi forkliftlerde elektronik switchli park freni olması, operatörlere daha serbest hareket etme imkanı sağlıyor "Düşük basamak yüksekliği, tutma çubuğu, ekstra tavan boşluğu ve yontulmuş koltuk donanımı ile birleştiğinde, operatörlerin giriş-çıkışı kolaylaşmaktadır."

 forkliftde, 4 vitesli, 2 l LP gücünde motor ve powershift şanzımana bulunmaktadır. 50,6 HP gücündeki motor, seçilebilir ekonomi modu ve en yüksek hız kontrolü içermektedir.

Ağır iş uygulamaları ve yüksek ortam sıcaklıklarında çalışma için isteğe bağlı ağır hizmet tipi soğutma paketi mevcuttur.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.