Ercan Premiks
Facebook Twitter

Hyster, Depo Yelpazesine Uygun Maliyetli Transpalet ve İstifleyicileri Ekledi

Hyster Europe, karmaşık olmayan ve uygun maliyetli yeni transpalet ve istifleyici serisinin lansmanı ile depo ekipmanı yelpazesini genel amaçlı operasyonlar için ideal olacak şekilde genişletiyor.
Bu haber 2020-05-25 01:43:28 eklenmiş ve 73 kez görüntülenmiştir.

 

"Mevcut depo ürünleri yelpazemize, uygulamanıza özel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ekipmanlar açısından daha da fazla seçenek sunmak için ekleme yapıyoruz" şeklinde konuşan Hyster Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Çözüm Direktörü Rob O’Donoghue şöyle devam etti: "Bu ek seçenekler genel kullanıma uygun ancak özellikle daha az yoğun uygulamalara hitap eden basit, uygun maliyetli forkliftlerdir."

2.0T kapasitesi ve değişken hız kontrolü ile P2.0UT S platformlu transpalet, kısa ve uzun mesafelerde palet nakliyesi için idealdir. Küçük dönüş yarıçapı aynı zamanda transpaleti yükleme ve boşaltma için uygun hale getirmekte olup, isteğe bağlı olarak elektrikli direksiyon mevcuttur.

Depodaki paletlerin istiflenmesi ve bazı toplama işlemleri için, operasyonlar artık yeni “nonsense” S1.5UT yaya tahrikli istifleyiciyi seçebilir. Farklı direk seçenekleri arasında 3,5 metreye kadar 2 kademeli NFL ve 5,6 metreye kadar 3 kademeli FFL bulunmakta olup, düşük ağırlık merkezi tam yükseklikte dengeyi artırmaktadır.

“Bu yeni ve pratik Hyster depo ürünleri, depo operasyonlarında genel amaçlı gereksinimleri karşılamak için düşük bir işletme maliyeti ve uygun fiyatlı bir alternatif sunmaktadır” şeklinde konulan Rob “Basit çalışan elektronik bileşenler sorun giderme ve servis işlemlerini daha hızlı hale getiriyor.” şeklinde ekleme yapmaktadır.

Dayanıklı ve amaca uygun UT forkliftler, dayanıklı bileşenler kullanarak uzun bir çalışma ömrü için Hyster kalite standartlarına göre üretilmiştir. Ürün yelpazesinin genelinde bulunan bakım gerektirmeyen AC motorlar sayesinde forkliftler suve toz geçirmez yapıda olup, kablolama karmaşıklığını azaltmak için CANbus teknolojisini kullanır. Çeşitli seçenekler arasında yerleşik şarj cihazı ve yanal akü çıkarma özelliği bulunmaktadır.

P2.0UT S transpaletler ve S1.5UT istifleme araçları, geniş ve yerleşik Hyster depo ekipmanı serisinin bir uzantısı olup, yerel Hyster dağıtım ortaklarının küresel ağı aracılığıyla aynı destekten faydalanmaktadır.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.