Ercan Premiks
Facebook Twitter

Curtiss-Wright, Hyster-Yale ile sözleşme imzaladı

Curtiss-Wright Endüstriyel Grubu, Hyster-Yale Group'a 1-3 tonluk İçten Yanmalı ve Elektrikli forkliftler için kabin içi kolçak çözümü tedarik etmeye yönelik siparişi başarıyla aldığını açıkladı.
Bu haber 2020-05-25 01:38:13 eklenmiş ve 539 kez görüntülenmiştir.

 

Kolçaklar, 2020'nin ilk çeyreğinden itibaren ABD ve Avrupa'daki Hyster-Yale montaj tesislerine teslim edilecek olan mini kollu kumanda kolu, anahtar ve düğme kombinasyonları sunan 80'den fazla standart varyanta sahiptir.

OEM'ler sürekli olarak, özel yapım kontrol kutularına ve kolçak tertibatlarına tamamen entegre olan ve operatörlere yeni imkanlardan oluşan geniş bir yelpaze sunan elektronik İnsan-Makine Arabirimlerini (HMI'ler) dahil etmeye yönelik trend temelinde verimliliği arttıran son derece verimli, esnek ve güvenlik açısından kritik önem taşıyan araçlar geliştirmektedir.

Curtiss-Wright'ın HMI'leri birden fazla fonksiyona sahiptir ve sadece bir el kullanılarak veya parmak veya başparmakla etkinleştirilerek çalıştırılabilir. Arayüzler tipik olarak, bir aracın çok sayıdaki özelliğinin anahtarla veya oransal olarak kontrolüne imkan sağlayan basmalı butonlar, düğmeler, döner döğmeler ve kumanda kolu ve kanatçıklarını içermektedir.

Yani Curtiss-Wright'ın mevcut OEM şartnamelerini karşılamak için konseptler oluşturmasından veya bir uygulamaya en iyi şekilde uyum sağlaması için ürünlerinde değişiklik yapmasından bağımsız olarak küresel mühendislik ekibi zorluklar için hazırdır ve en güvenilir ve maliyet-etkin ekipmanın geliştirilmesini sağlamak için tasarım ekipleriyle ortaklık yapacaktır.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.