Ercan Premiks
Facebook Twitter

Dematik Yeni Nesil Depo Otomasyonu Çözümünü Piyasaya Sundu

Dematic, yeni nesil depo otomasyonu çözümü olan Multishuttle (DMS) 2 E’yi piyasaya sundu. Sistem, sipariş toplama ve derleme süreçleri için ürünleri depolamakta, ara belleğe almakta ve sekanslarını belirlemekte olup, Demantic’in kaldırma tertibatı ve raflı konveyörü dahil olmak üzere diğer DMS bileşenleriyle uyumludur.
Bu haber 2020-05-25 01:36:37 eklenmiş ve 518 kez görüntülenmiştir.

 

Dematic iQ yazılımı (veya isteğe bağlı bir SAP çözümü) depodaki tüm lojistik süreçlerinin yanı sıra sipariş toplama ve sevkiyat süreçlerini de kontrol etmektedir.

Dematic Orta Avrupa Pazarlama ve İş Geliştirme Başkanı Jessica Heinz konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "DMS 2 3 depo ve dağıtım merkezlerindeki hız, depolama yoğunluğu, tutarlığı ve elverişliliği ciddi oranda arttırmaktadır. Sistemi daha yüksek verimlilik ve güvenlik için neredeyse her şekilde geliştirdik.”

Yeni sürüm standart kapların tekil ve çoklu derinlikte daha iyi şekilde depolanmasını sağlarken, modifiye edilmiş sensör teknolojisi ve revize edilmiş parmak tutucular kapların  daha kompakt ve güvenli depolama ve getirilmesine imkan vermektedir. Dematic’e göre yeniden tasarlanan tekerlekler, servis araçlarının rafta daha akıcı bir şekilde dolaşmasını sağlamaktadır.

Geliştirilmiş tasarımına ek olarak, DMS 2 E kolayca ölçeklenebilir ve yeni Dematic Micro-Fulfillment çözümü gibi birçok Dematic çözümüne kolayca entegre edilebilir. DMS 2 E ayrıca isteğe bağlı olarak bir SAP Genişletilmiş Depo Yönetimi çözümüne entegre edilebilir.

Tüm Dematic servis araçlarında olduğu gibi, DMS 2 E de servis koridorlarında sorunsuz bir ürün alışverişi sağlamaktadır. Sadece servis araçları kullanılarak konteynerler rafın içinde bir koridordan bitişikteki koridora taşınmaktadır. Heinz bunu “Bu, daha fazla verimlilik elde etmemize ve asansör ve konveyör teknolojisi ihtiyacını azaltmamıza olanak sağlıyor” sözleriyle dile getiriyor.

Dondurulmuş ürünün depolanması ve siparişlerin toplanmasına yönelik ürünün dondurucu versiyonu da geliştirilmektedir.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.