Ercan Premiks
Facebook Twitter

Hyster Europe ürün yelpazesini genişletiyor

Hyster Europe, çok çeşitli operasyonların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış yeni bir dizi genel amaçlı forklift ve depo araçları lansmanı ile müşterileri için seçeneklerini genişletiyor.
Bu haber 2020-03-07 23:48:24 eklenmiş ve 20 kez görüntülenmiştir.

“Yeni Hyster® UT serisi, işletmelere bütçeleri ve ihtiyaçları için doğru forklifti seçme konusunda daha fazla seçenek sunuyor. İşletmeler, doğru uygulama ve doğru işletim hacmi ile eşleştiğinde, bu forkliftleri  doğrudan ileriye, dayanıklı, güvenilir ve bakım gerektirmeyen bir araç olarak bulacak. UT serisi, işi yapan ve özellikle düşük yoğunluklu uygulamalar için uygun olan uygun fiyatlı forkliftler için artan pazar talebine cevap veriyor. Serideki ilk modeller arasında 3,5 tona kadar kapasiteye sahip H2.0-3.5 UT IC denge forkliftleri, P2.0UT S Platform Transpalet ve S1.5UT Yaya İstifleyici bulunuyor. Ayrıca, 2020 yılında elektrikli ürünlerin piyasaya sürülmesi de bekleniyor.

Yeni depo çözümleri de geliyor

2020 yılında ürün yelpazesine yeni UT forkliftleri ve depo çözümleri eklenecek. UT serisi, XT, FT ve çok çeşitli elektrikli forklift ve depo çözümlerini içeren halihazırda kanıtlanmış ve popüler Hyster® ürün yelpazesini tamamlıyor. Konuya ilişkin yapılan açıklamada  “Müşterilerimiz, operasyonlarını büyütürken, genişletirken veya optimize ederken Hyster® ürünlerine güvenebilir” denildi. Açıklamada ayrıca şu ifadeler aktarıldı: “Güvenilir UT serisindeki tüm forkliftler, hem pratiklik hem de operatör konforu göz önünde bulundurularak güvenilir Hyster® kalite standartlarına göre üretilmiştir. Dayanıklı bileşenlerle üretilmiştir ve self servis ve kolay bakım için tasarlanmıştır, aynı zamanda güvenilirlik ve düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti sağlar.”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.