Ercan Premiks
Facebook Twitter

Toyota Material Handling enerji çözümleri platformunu tanıttı

Toyota Material Handling’in Hizmet paketi, bakım maliyetlerini düşürmeye, elektrik faturalarını düşürmeye, forklift arıza süresini azaltmaya ve akü şarj verimliliğini optimize etmeye yardımcı olan çözümlerin yanından sürdürülebilirlik endişelerini de ele almaktadır.
Bu haber 2020-03-07 23:44:10 eklenmiş ve 18 kez görüntülenmiştir.

Şirket, Toyota Material Handling'in, müşterilerin maliyetleri düşürmelerine ve malzeme taşıma ekipmanlarının ve genel operasyonlarının verimliliğini optimize etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir enerji çözümleri platformunu hizmete aldığını duyurdu.

Toyota Endüstriyel Enerji Çözümleri'nin yerinde danışmanlık, çevre desteği, akü ve alternatif enerji kaynakları, şarj cihazları ve aksesuarları ile servis ve onarım içeren bir teklif paketi olduğunu söyleyen Columbus, Indiana merkezli şirket, Programın bir parçası olarak Toyota forklift satıcılarının, müşterilerin forklift verimliliğini ve genel operasyonel verimliliği artırmalarına yardımcı olmak için enerji çalışmaları yapabileceğini ifade etti.

Amaç, bakım maliyetlerinin düşürülmesi, elektrik faturalarının düşürülmesi, forklift arıza sürelerinin azaltılması ve akü şarj verimliliğinin optimize edilmesidir.

Programın duyurulduğu bildiride Toyota Material Handling Kıdemli Başkan Yardımcısı Tony Miller şunları söyledi: "Bu, malzeme işleme endüstrisi için yenilikçi, sürdürülebilir enerji çözümleri konusunda eksiksiz bir tedarikçi olma yolundaki bir sonraki adımdır."

Şirket ayrıca, en güncel UL sınıfı lityum iyon akü serisinin alternatif enerji çözümleri teklifinin önemli bir parçası olduğunu söyledi.

Şirket, patlayıcı veya tehlikeli olarak belirlenmiş ortamlarda ekipman kullanımına izin veren standartlara atıfta bulunarak, Toyota'nın, oturtmalı karşı dengeli forklift üzerinde kaldırıcı ve lityum-iyon akülerin kombinasyonu için UL-E ve UL-EE sertifikası alan ilk ve tek üretici olduğunu ve elektrikli forklift serisinde kullanılmak üzere halihazırda 50'den fazla lityum-iyon akü  çözümünün Toyota tarafından test edilmiş ve onaylanmış olduğunu belirtti.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.