Ercan Premiks
Facebook Twitter

Toyota emisyonu azaltıyor kazancını artırıyor

Toyota Industries Corporation (TICO), CDP tarafından iklim değişikliğine ilişkin ikinci yıl üst üste yapılan araştırmalarda maksimum puan olan A listesi için seçildi. Toyota Malzeme Taşıma Avrupa, malzeme taşıma bölümü Avrupa operasyonları, sera gazı emisyonlarını ve iklim değişikliğini azaltma faaliyetlerini tamamladı.
Bu haber 2020-03-07 23:41:34 eklenmiş ve 31 kez görüntülenmiştir.

Toyota Material Handling Europe, Toyota Industries Corporation'ın CO2 hedeflerine ulaşılmasına sürekli katkıda bulunuyor. Bir örnek, 2019'da sıfır karbon emisyonu elde eden Mjölby'deki Toyota Malzeme Taşıma İmalatı İsveç'te karbon nötr biyogazın kullanılması. Fabrika, bunu gerçekleştiren ilk TICO Grubu ve Tekniska Verken tarafından sürdürülebilir şirket olarak ödüllendirildi. Toyota Material Handling Europe, düşük karbon teknolojisinin yenilik yapmak isteyen müşteri şirketleri için hem mevcut hem de uygun fiyatlı olabileceğini gösteriyor. Üst üste ikinci yıl için en yüksek puanı almak, bu girişimlerin kabul edildiğinin bir işareti olarak değerlendiriliyor. Toyota Material Handling Europe Sürdürülebilir Kalkınma Direktörü Tom Schalenbourg, “2019 Sürdürülebilirlik Raporumuzda, Avrupa'daki dahili operasyonlardan (fabrikalar ve satış şirketleri) CO2 emisyonlarının 2012 yılından bu yana% sıfır arttığını bildirdik. Aynı zamanda gelirler de aynı dönemde% 54 arttı ve devam ediyoruz. Örneğin, 2020'den itibaren yenilenebilir kaynaklardan% 100 elektrik satın almaya kararlıyız. Bu, emisyonları% 15 oranında azaltacaktır ”diyor

Çevresel Eylem Planı

Toyota Industries Group, Mart 2016'da 'İdeal halini' 2050'de formüle etti ve şu anda uyguladığı 'Altıncı Çevresel Eylem Planında '2017'den FY2021'e beş yıl boyunca faaliyetlerini pekiştirdi.

Şirket yukarıdaki plana dayalı olarak aşağıdaki girişimleri gerçekleştiriyor:

1: FY206'ya (Toyota Industries) kıyasla CO2 emisyonlarının FY2021'e göre% 10 azaltılması

2: FY206'ya göre emisyon için CO2 temel biriminin% 26 azaltılması ( Toyota Industries Group)

3: Her üretim alanındaki su kaynakları ile ilgili riskleri anlama ve azaltma

Gelecekte, Toyota Industries Group iklim değişikliğine kilit bir sorun olarak cevap vermeye devam edeceği ayrıca şirketin küresel çevre koruma faaliyetleri ile sürdürülebilir bir toplumun gerçekleşmesine katkıda bulunacağı belirtiliyor.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.