Ercan Premiks
Facebook Twitter

Kırılması zor, onarımı kolay paletler

Piyasaya yeni sürülen Schoeller Allibert üretimi palet, kırılmaması ve kolay onarılabilir olması ile dikkat çekiyor. BaYoPal olarak isimlendirilen paletin sunduğu maksimum dayanılıklılık ve güvenlik ile zorlu endüstriyel ve lojistik ortamlarda kullanım için uyun olduğu belirtiliyor.
Bu haber 2020-03-07 23:38:31 eklenmiş ve 19 kez görüntülenmiştir.

Schoeller Allibert’in  yeni imalatı olan paleti BaYoPal'ın kırılmasının zor olduğu ve onarımının kolay olduğu ifade ediliyor. Bu ürün Belçika merkezli şirketin Yiyecek ve İçecek, Perakende, Havuz, Tarım, Otomotiv ve diğer tüm sektörler için en son yeniliği. Zorlu endüstriyel ve lojistik ortamlarda kullanım için tasarlanmış ve çoğu otomatik taşıma sisteminde sorunsuz bir şekilde çalışan BaYoPal, şirkete göre maksimum dayanıklılık ve güvenlik sunuyor. Yeni nesil paletlerin bir parçası olan BaYoPal iade edilebilir, geri dönüştürülebilir ve onarılabilir, sürdürülebilir kalkınmaya kendini adamış şirketler için temel bir varlık olarak görülüyor. Ürün lansmanı hakkında yorum yapan Schoeller Allibert'in CEO'su Ludo Gielen şunları söyledi: “BaYoPal, Schoeller Allibert'in değerlerinin doğrudan bir devamıdır: 1959'dan beri endüstriyel uygulamalar için yeniden kullanılabilir plastik ambalaj tasarlıyor, üretiyor ve satıyoruz. Dairesel ekonominin bir parçasıyız ve müşterilerimizin kendi ayak izlerini azaltmalarına yardımcı olurken çevresel etkilerimizi iyileştirmeye çalışıyoruz. ”

İç ve dış lojistik ortamlar için ideal

BaYoPal® palet çoğu robotlu taşıma sisteminde sorunsuz bir şekilde çalışır. Taban raylarının tasarımı sayesinde konveyörlerde sessizdir, ayrıca tüm intralojistik ve yükleme / boşaltma cihazlarına uyarlamak için 7 mm veya 22 mm üst jant ile de mevcut. üst güverte ve çatal girişleri, yüklerin taşınmasını daha güvenli hale getirir. 1500 kg'lık birim yük, aynı zamanda verimli giden lojistik için optimize edilmiş kamyon yükleri sağlar.
Zorlu ortamlarda kullanım için tasarlandı: BaYoPal®, metal takviyeye ihtiyaç duymadan maksimum sertlik sağlamak için güçlendirilmiş bir köşe yapısına ve kaburga-ağ yapısına sahip delikli bir üst güverteye sahip. Tüm endüstriyel sektörlerin lojistik gereksinimlerini karşılamak için birden fazla varyant sunuyor.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.