Ercan Premiks
Facebook Twitter

STILL, LiftRunner’ı Sunar

Giderek artan sayıda şirket istifleme araçları olmadan çekici katar çözümlerinin ve yalın üretimin potansiyelini kabul etmiştir zira çekici katarlar, uzun mesafeler boyunca zemin seviyesindeki nakliye hareketlerini gruplandırmak veya üretim hatlarına yüksek frekanslı malzemeler sağlamak açısından intralojistik malzeme taşımacılığına verimlilik getirmektedir.
Bu haber 2020-01-01 13:53:43 eklenmiş ve 48 kez görüntülenmiştir.

 Intralojistik uzmanı olan STILL, çeşitli elektrikli çekici traktörlere ek olarak, çeşitli kasalarda ve arabalardan oluşan eksiksiz bir çekici katar sistemi olan LiftRunner'ı sunar. Büyük yük taşıyıcılara yönelik paletli troleylerin yanı sıra, küçük yük taşıyıcılar da raflı troleyler üzerinde giderek daha fazla oranda taşınmaktadır. STILL bu nedenle çekici katar ürün yelpazesini genişletmek için çeşitli ekipman seçeneklerine sahip standartlaştırılmış bir raflı troley serisi eklemiş ve LiftRunner kasalarına yüklemek ve boşaltmak için pille çalışan STILL TrolleyMover 4W 15, 4 yönlü forklifti geliştirmiştir.

TrolleyMover 4W 15, 1,5 tona kadar yükler için tasarlanmıştır ve dört sürüş yönünde manevra kabiliyetinin kolay olması sayesinde ergonomik, yerden tasarruf sağlayan yük taşıma imkanı sunmaktadır. STILL, LiftRunner B ve E-kasalarına karşılık gelen STILL troleyle ile yükleme ve boşaltmayı basitleştirmek ve aynı zamanda hızlandırmak için bu inovasyonu müşteriler ile birlikte geliştirdiğini söylemektedir. Manuel olarak herhangi bir çaba sarf etmeden ağır troleylerin dahil çekici katar kasalarına itilmesini sağlamaktadır. Otomatik açılma ve kilitlenme fonksiyonu insanların ve malzemelerin emniyetini sağlamak için LiftRunner B ve E-kasaları kullanırken troleyleri sabitlemektedir. TrolleyMover 4W 15, dar alanlarda aşırı genişlikteki yüklerin taşınması için de mükemmeldir. 4 yönde sürüş modu sayesinde, TrolleyMover4W 15 yerinde 360 derece dönebilir ve ayrıca uzun mesafelerde bile malları sürüş yönüne dik açılı olarak taşıyabilir.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.