Ercan Premiks
Facebook Twitter

Mobil Tartım Uzmanı RAVAS, LTS Scale'i Satın Aldı

Bu hamle, manuel transpaletler, depo taşıma ekipmanları ve forkliftlere entegre mobil kantarlara yönelik ABD pazarını daha da geliştirerek ve bunun sonucunda pazar payını arttırma amacı taşımaktadır.
Bu haber 2020-01-01 13:53:00 eklenmiş ve 77 kez görüntülenmiştir.

LTS Scale, 1994'ten beri tanınan bir yüksek hassasiyetli forklift kantarı üreticisidir. Şirket'in mülkiyeti ve yönetimi RAVAS'a ait olacaktır.

LTS'nin satın alınması, RAVAS'ın mükemmel servislerle desteklenen yenilikçi ve kaliteli mobil kantar çözümleri için tercih edilen global ortak olma iddiasıyla paralellik göstermektedir. RAVAS CEO'su Niels van den Berg konuyu şöyle açıklıyor: “Son zamanlarda, misyonumuzu, vizyonumuzu ve dünya genelindeki iş stratejimizi yeniden tanımladık. Amerika Birleşik Devletleri'ni mobil kantar sektörümüzde büyüyen pazarlardan biri olarak görüyoruz. LTS ürün yelpazesinin, daha fazla NTEP sertifikalı kantar ve profesyonel bir satış ve servis organizasyonuyla birleştirilmesi, ABD'deki pazar payımızı daha da büyütmemizi sağlayacaktır. ABD merkezli iş hedeflerimize ulaşmamızda bizi desteklemede LTS'nin kesinlikle doğru ortağı olduğuna inanıyoruz. ”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.