Ercan Premiks
Facebook Twitter

KAUP, Elektronik Olarak Çalıştırılan İlk Ataşmanı IMHX 2019 Fuarı'nda Sergiledi.

B&B Attachments, KAUP'un elektronik olarak çalıştırılan ilk çatal konumlandırma ataşmanını IMHX Fuarı'nda sergiledi.
Bu haber 2019-10-31 11:08:45 eklenmiş ve 106 kez görüntülenmiştir.

24-27 Eylül tarihleri arasında Birmingham NEC'de gerçekleşecektirilen IMHX Fuarı, İngiltere'nin önde gelen intralojistij etkinliği olup, lojistik, malzeme elleçleme ve depolama endüstrilerinin tüm sektörlerinden binlerce ürün ve hizmet sunmaktadır.

KAUP'un yeni elektrikli çatal konumlandırıcısı olan T160BE, hidrolik çalıştırma gereksinimini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Direk ve hidrolik bağlantı üzerine hidrolik hortum kurulumunun yapılması artık gerekli değildir. CAN-Bus arayüzlü bir PLC, ataşman ile forklift arasında yeni iletişim olanaklarının önünü açmaktadır.

Elektrikle çalışan ve elektronik olarak kontrol edilen çatal dişlerinin yana kaydırılması ve konumlandırılması, forklift aracının içinden kesin bir hassasiyetle ayarlanabilir ve kontrol edilebilir. Forklifte, ataşmanın ve çatal dişlerinin tam konumu hakkında geri bildirim gelir. Elektrikli ataşan ile birlikte forkliftin kapasitesi herhangi bir hareket mesafesi ile sınırlı değildir. Programlandıktan sonra yan kaydırma kolu forkliftin dengesi ile ilgili olarak izin verilen değerleri aşamaz. Ek fonksiyonlar arasında ayrıca servis ve bakım gereksinimlerini gösteren bir ekran ve çalışma saatlerinin değerlendirilmesi fonksiyonu yer almaktadır.

KAUP'un yeni Elektrikli Çatal Konumlandırıcısı, kabin içindeki kumanda paneliyle forklift çatallarının tam pozisyonunun ayarlanmasını sağlayarak güvenliği ve üretkenliği artırır. Bu ataşmanın işletme kontrollerini IMHX 19H120 numaralı stantta kendiniz test edin. Özel olarak oluşturulmuş kontrol ünitesi, elektrikli çatalların nasıl çalıştığı ilk elden deneyimlemenizi sağlamaktadır.

B&B uzmanlardan oluşan ekibi stantta bulunacak olup, her türlü malzeme elleçleme görevinin çözümüne yardımcı olmak için yılların getirdiği sektör deneyimiyle tavsiyelerde bulunacaktır. Malzeme elleçlemenin operasyonunuzu ne kadar etkin şekilde dönüştürebileceğini görmek için B&B'nin 19H120 numaralı standını ziyaret edin.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.