Ercan Premiks
Facebook Twitter

KAMLİFT’in İlk Müşterisi FURKAN Forklift Kiralama firmasının Sahibi MUSTAFA ÇELİK” KAMLİFT alan Kazançlı Çıkar”

Merkezi Konya’da bulunan Solaklar Otomotiv San.ve Tic.Ltd.Şti.nin imalatı olan Kamyon ve kamyonete monte forklift KAMLİFT’in ilk müşterilerinden biri olan ve Elazığ’da Oto kurtarma ve forklift kiralama işi yapan firmanın sahibi Mustafa Çelik, 2018 yılında satın aldığı KAMLİFT aracının kendilerine artı kazanç sağladığından dolayı memnun olduğunu ifade ederek şöyle konuştu.
Bu haber 2019-10-31 10:56:36 eklenmiş ve 98 kez görüntülenmiştir.

“2018 yılında ilk defa Material Handling dergisindeki reklamında  gördüğüm KAMLİFT ilgimi  çekmişti daha sonra Konya’ya giderek makinayı yerinde görerek inceledim ve satın alarak Elazığ’a getirerek çalışmalara başladım.

Açık söylemek gerekirse KAMLİFT  kazancımıza kazanç kattı. Daha evvel uzak yerlerden gelen iş tekliflerine mesafenin uzak olmasından dolayı gidemiyor veya forklifti bir  nakliye aracına yükleyerek çalışma alanına gönderebiliyor ve buna  ücret ödüyorduk bu durum  bize bir kazanç sağlamıyordu KAMLİFT ile şehrin en uzak noktasına kadar gidebiliyor ve müşterilerimize hizmet verebiliyor ve artı kazanç elde ediyoruz.KAMLİFT’i aldığımız 2018 yılından beri herhangi arıza veya sorunlarla da kesinlikle karşılaşmadık.

Kiralama işi yapan firmalara, Belediyelere, mütaahhitlere, ve sanayi kuruluşlarına   tavsiye ederim”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.