Ercan Premiks
Facebook Twitter

WAGGER Dünyayı Kucaklamaya Devam Ediyor.

Müşteri, bayi ve çalışanlarının memnuniyetini hedefleyen, müşterilerine kısa termin süresinde uygun maliyetli çözümler sunan bir firma vizyonuna sahip olan Wagger Attachments, bugün hala bir aile işletmesi olup Türkiye’nin lider ataşman üreticisi konumuna ulaşmanın gururunu yaşıyor.
Bu haber 2019-10-31 09:10:35 eklenmiş ve 128 kez görüntülenmiştir.

“Think Big! Hold The World" Markasının büyümesi ve gelişmesi için ciddi yatırımlar yapmaya devam eden Wagger, mevcut modellerin gelişmesine ve farklı pazarlar için yeni ataşmanların üretilmesine önem veriyor.

“Think Big Hold The World” sloganı ile  en baştan beri yurt dışı pazarlarını hedefleyen WAGGER İngiltere,Hollanda,Polonya,Makedonya,Romanya,Bulgaristan,Dubai gibi ülkelere bayiler aracılığıyla  ticaret yapmaktadır.

WAGGER  Materials Handling Middle East Fuarında

Yurt içi ve yurt dışındaki fuarlara büyük önem veren WAGGER Dubai’de faaliyet gösteren bayisi

 BUSS ENGINEERING & HEAVY EQUIPMENT REPAIRING L.L.C. firması ile birlikte

03.-05 Eylül 2019 tarihlerinde  Dubai’de gerçekleştirilen  ve Ortadoğu’da antrepo, lojistik ve tedarik zinciri çözümleri konusundaki tek  özel fuarında ürünlerini sergiledi.

 Bölgede depolama, intralojistik ve tedarik zinciri sektörünün her yönünden profesyonellere yönelik bir fuarı  olan ve Dünyanın önde gelen intralojistik çözümleri sağlayıcılarına, ürün demo alanlarına ve saygın Tedarik Zinciri ve Lojistik Forumu'na ev sahipliği yapan  Materials Handling Middle East fuarında Lojistik ve Tedarik Zinciri, Perakende, FMCG, Otomotiv, Petrol ve Gaz ile Farmasötik sektörleri gibi dinamik sektörlere odaklanmış  olup, bu sektörlerin üretkenlik ve verimini arttıran ürün ve çözümleri sergilendi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.