Ercan Premiks
Facebook Twitter

PLATFORMDER OLARAK AREL ÜNİVERSİTESİNDE GENÇLER İLE BİR ARAYA GELDİK

Platformder İstanbul Arel üniversitesi tarafından 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü Sefaköy Yerleşkesinde organize edilen İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyuma katıldı.
Bu haber 2019-07-03 12:04:30 eklenmiş ve 146 kez görüntülenmiştir.

Sempozyumda, Platformder Yönetim Kurulu Başkan Vekili Saruhan Günaydın, Yüksekte Çalışmalarda Personel Yükseltici Platform Uygulamaları konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Günaydın sunumunda, Platformder hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra, Personel Yükseltici Platformların tarihsel gelişimini anlattı. Sonrasında Personel Yükseltici Platform çeşitleri ve uygulama alanları hakkında İş Sağlığı ve Güvenliği Programında okuyan öğrencilere detaylı bilgilendirme yaptı.

Sunumunun son kısmında, Avrupa’daki Personel Yükseltici Platform sayısı ile Türkiye’dekini karşılaştıran Sayın Günaydın; bize en yakın nüfusa sahip Almanya’da her yüz bin kişiye 60 adet platform düşerken, ülkemizde bu sayı maalesef 13 adet civarında. Bu sayıyı artırmak siz gençlerin elinde. Bu ekipmanların sadece inşaatta değil, yüksekte çalışma gerektiren her yerde kullanılmalı. Ancak sizler sahada bu bilinçle çalışırsanız başarabiliriz dedi.

Günaydın’a sunumu sonrasında Arel Üniversitesi Meslek Yüksekokulu  Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr. Levent UZUNÇIBUK tarafından Teşekkür Belgesi takdim edildi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.