Ercan Premiks
Facebook Twitter

Haulotte, En Kompakt Teleskobik Yükleyicisini Tanıttı

Kompakt ve becerikli; Haulotte'İn yeni teleskobik yükleyicisi HTL 3207, dar çalışma alanlarında azami randıman sağlıyor. Mükemmel hareket ve dikkate değer otonom çalışabilme kabiliyetiyle araç, en üst düzeyde güvenli ve rahat çalışma koşulları sunuyor.
Bu haber 2019-07-03 12:01:08 eklenmiş ve 237 kez görüntülenmiştir.

Yüksek Verimlilik ve Hassasiyet

Hidrostatik güç aktarma organı ile donatılan HTL 3207, böylelikle en verimli tork, güç ve sürati benzersiz sürüş konforu ile bir araya getiriyor. Santim santim hareket etmeye olanak tanıyan hassas gaz ve fren pedalların sağladığı yenilikçi ve sorunsuz sürüş imkânı sayesinde yapılara rahatlıkla yaklaşılabiliyor.

HTL 3207, her tipteki 3,2 ton ağırlığındaki azami yükü 6,85 metre yüksekliğe kaldırabiliyor. 4,97 metre gibi oldukça kısa dönüş mesafesi ile yeni araç, dar alanlara kolaylıkla ulaşabiliyor. Kompakt tasarımın ihtiyacının en çok kendini gösterdiği inşaat ve endüstri kollarının taleplerine en iyi şekilde cevap veriyor.

Konfor ve Kolay Kullanım

Yenin teleskobik yükleyici, kullanıcı dostu tasarıma sahip. Ferah ve ergonomik kabin, oldukça geniş bir görüş açısı sağlıyor. Şok dalgalarını sönümleyen ayarlanabilir koltuk, tüm gün süren sürüşten kaynaklanan yorgunluğu azaltıyor. Tüm hareketler, hassas bir şekilde konsol üzerinden gerçekleştirilebilir. Park fren butonu dâhil tüm kontrol düğmeleri, kullanım sıklıkları dikkate alınarak en rahat şekilde erişilebilecek şekilde konumlandırılmıştır. Son olarak dönüş esansında taşınan yükün ağırlığından kaynaklanabilecek devrilme riskine karşı araca bir ikaz sistemi yerleştirilmiştir. Operatör tarafından kolaylıkla görülebilecek şekilde yerleştirilen bu sistem, risk arttığında otomatik olarak dönmeyi durdurduğu gibi hata vermesi durumunda kendini yeniden başlatır.

Çok Amaçlı Kullanım

HTL 3207, zemin koşullarına göre kendini ayarlarken operatörün güvenli bir şekilde yükleme boşaltma işlemine odaklanmasına olanak sağlar. 20-ich tekerlekleri sayesinde araç, kolaylıkla boşluktan geçebilir. Çalışma alanı modunda, azami sürat, daha yüksek güvenlik sağlanması amacıyla 8 km/sa ile kısıtlanmaktadır. Bununla birlikte yol üzerinde 25 km/sa sürate ulaşabilen teleskobik yükleyici, her çeşit yüzey koşuluna en iyi şekilde uyum sağlayan üç farklı sürüş moduna sahiptir. Haulotte’nin yeni aracı, hızlı bir şekilde sökülüp takılabilen kaldırma çatalı ve kepçe gibi ekipmanlarla birçok farklı görevi yerine getirebilir.

Kolay Bakım

HTL 3207, kolay bakım imkânı sunan tasarımı ile güvenilir bir araçtır. Operatör, hata / arıza tespit ekipmanı ile teleskobik yükleyicinin çalışabilirlik durumuna yönelik kilit bilgilere ulaşabilir. Arkadan aydınlatmalı elektronik gösterge panelinden, aracın çalışabilirlik durumuna ait tüm verileri kesintisiz olarak takip edilebilir. Bakım ve onarım işleminin süresine paralel olarak artan masrafların asgari düzeyde tutulabilmesi için motora ait tüm parçalara kolaylıkla ulaşılabilmesine olanak sağlayan bir tasarım tercih edilmiştir. Bakım işleminin basit ve hızlı bir şekilde halledilebilmesi sayesinde idame masrafları önemli ölçüde düşürülmüştür.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.