Ercan Premiks
Facebook Twitter

Hyster, Robotik ve Lityum İyon Teknolojisini Öne Çıkarıyor

Hyster Europe, Hyster® LO7.0T çekici ile akıllı robotik çözümleri de dahil olmak üzere LogiMAT 2019'da depo ve lojistik uygulamalara yönelik komple çözümler sundu.
Bu haber 2019-05-03 01:16:59 eklenmiş ve 171 kez görüntülenmiştir.

Çekici, tıpkı sihirle hareket ediyormuş gibi, 10 numaralı salondaki Hyster standında ilerledi. “Robotik forkliftlerimiz Balyo tarafından geliştirilen ve lojistik süreçleri otomatikleştirmek için karmaşık altyapı değişiklikleri gerektirmeyen jeonavigasyon teknolojisini kullanmaktadır” diyen Hyster Orta Avrupa Bölge İşletme Müdürü Timo Antony “Bunun yerine kamyonlar binanın içindeki yapısal özellikleri kullanarak çalışıyor.” şeklinde ekleme yaptı.

Şirket ayrıca, minimum bakım gerektiren 48 voltluk lityum-iyon aküye sahip Hyster® J1.6XNT forklifti tanıttı. Hyster artık hemen hemen tüm karşı dengeli forkliftleri ve depo ekipmanlarını lityum iyon aküyle birlikte sunuyor.

Timo konuyla ilgili olarak “Lityum iyon aküyle çalışan forkliftler, zorlu uygulamalarda güç seçeneği olarak giderek daha fazla kullanılıyor” dedi.

Ek olarak, kapalı alanlarda kullanım için özellikle uygun olan, yatan direkli direkli R1.0E-1.4E Çatallı Forklift tartışıldı. Kompakt şasi ve geriye doğru yatırılabilen direk, değerli santimetreleri koruyarak forkliftin dar koridorlarda bile üst raflara ulaşmasını sağlamaktadır.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.