Ercan Premiks
Facebook Twitter

CROWN LI-ION'A GEÇİYOR

Crown Equipment Corporation, düşük işletme maliyetleri sağlamak ve üretkenliği ve verimliliği artırmak için alternatif enerji kaynaklarını düşünen forklift kullanıcıları için V-Force Lityum İyon Enerji Depolama Sistemini (ESS) tanıttı. Başlangıçta Crown WP Serisi transpalet için sunulacak V-Force Lithium-Ion ESS, 2019 yılında Crown'un tüm forklift ürün grubu için mevcut olacak.
Bu haber 2019-05-03 01:16:07 eklenmiş ve 188 kez görüntülenmiştir.

V-Force Lityum-İyon ESS'nin bileşenleri, UL-onaylı bir lityum-iyon pil takımı, uyumlu bir V-Force UL-onaylı şarj cihazı ve  garantili koşullar dışında çalışmayı önleyerek pil ömrünü uzatmak için tamamen entegre bir pil yönetim sistemi içermektedir. Forklift göstergesini kullanan sistem akü boşalma seviyelerini gösterir ve forklift işletimi durdurulmadan önce operatörü erken bir uyarı sistemi ile uyarır.

Lityum-iyon aküler, operatör molaları esnasında akünün ömrünü olumsuz şekilde etkilemeden uygun şekilde şarj edilerek daha uzun çalışma sürelerine imkan vererek, akü değişimi ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Şarj sırasında gaz yaymazlar ve özel akü odaları gerektirmezler.

Aküler ayrıca bakım gerektirmez, bu da aküye su takviyesi ihtiyacını ortadan kaldırır.

Tüm V-Force Lityum-İyon ESS'ler, Crown'un eksiksiz malzeme taşıma çözümlerinin bir parçası olarak Crown'un geniş global perakende ağı üzerinden satılacak ve desteklenecektir.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.