Ercan Premiks
Facebook Twitter

Kaliteli Hizmette 34 Yıllık Tecrübe Standard İstif Makinaları

1985 yılında Hasan Işıkbaş tarafından 4.Levent’te küçük bir atölyede forklift ve İstif makinaları konusunda servis hizmetleri vermeye başlayan Standard İstif makinaları firması 1998 yılında İstanbul Organize Sanayi Bölgesinde mülkiyeti kendilerine ait olan işyerlerinde çalışmaya devam ediyor.
Bu haber 2019-01-07 09:41:23 eklenmiş ve 244 kez görüntülenmiştir.

Hasan Işıkbaş’ın 1997 yılına kadar başında bulunduğu firma yönetimini  oğluna  devretmesiyle  firmada Genel Müdür olarak yönetimin başına geçen Fırat Işıkbaş çalışma alanlarını  “Dizel ve akülü forkliftler,akülü manuel ve yarı manuel İstif makinaları ve transpaletlere servis hizmetleri, konusunda 33 yıllık geçmişe sahip bir firmayız. Ayrıca özel imalat transpaletler, bobin taşıma, istifleme, yük asansörlerini de faaliyet alanımıza eklemiş bulunmaktayız.” diye özetledi.

Işıkbaş, “Mülkiyeti kendimize ait  550 metrekare kapalı alanı olan işyerimiz ISO hizmet yeterlilik Kalite belgesine sahip olup tüm persenelimiz iş güvenliği eğitimleri almış ve  operatörlük belgesine sahip, konusunda uzman 15 kişilik bir ekipten oluşturulmuştur. Firmamızda müşteri  ihtiyaçlarına yeterinde cevap verebilecek yedek parça stoğumuz  bulunmakta olup her biri tam  donanımlı 4 servis aracımızla 7/24  değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.” diye konuştu

Daima  müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde  cevap veren aktif bir anlayışla  çalışmayı prensip edinmiş olan firma olduklarının altını çizen Fırat Işıkbaş, “ Hızlı ve dürüst çalışarak hizmet kalitemizi en üst  seviyeye taşımaya büyük gayret gösteriyoruz kısaca yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.