Ercan Premiks
Facebook Twitter

Forklift Servisleri Halkasına Ankara’dan bir firma daha eklendi.

Çağlar Tekinbaş, MRC forklift Firmasını Faaliyete Geçirdi.
Bu haber 2019-01-07 09:40:18 eklenmiş ve 132 kez görüntülenmiştir.

2008-2011 Yılları arasında  Komatsu forkliftlerin Ankara Bölge yetkili servisi Galen Grupta 2011-2018 yılları arasında Hyster  forkliftin Türkiye distribütörü  TSM Global A.Ş  firmasında  satış yetkilisi olarak görev yapan Çağlar Tekinbaş, Ankara’da MRC forklift firmasını kurarak çalışmalarına başladı.

Birçok kişi kendi işini kurmak ister ancak ilk adımın ne olacağını veya nasıl başlamaları gerektiği konusunda tereddüt yaşayabilirler. Bir diğer konu ise iş kurmak için doğru bir zamanın olup olmadığı sorunmalıdır. Ancak iş kurmak veya bir fikri hayata sokmak için yanlış zaman diye bir şey yoktur.” diye konuşan Tekinbaş,

“Ekonominin iyi olduğu dönemlerde genellikle kurulan işlerin daha çok talep göreceği ve başarılı olacağı düşünülür. Çünkü insanların harcayacak isteği ve yeterli parası vardır. Bu kısmen doğru olsa da ekonomik kriz zamanları da kendi içinde fırsatlar barındırır. Eğer dersinize iyi çalışırsanız ve sektöre hakim olursanız, ekonomik zorlukları da bir fırsata çevirerek kendi işinizi kurabilirsiniz. Bende  Doğru zamanı yakaladığımı düşünerek MRC İş Makinaları firmasını kurduk.” dedi.

Uzman Ekip İş Başında

Kurduğu MRC forklift firmasında servis konusunda sektörün deneyimli isimlerini MRC forklift firması çatısı altında toplamayı başardıklarının altını çizen Tekinbaş, sözlerine şöyle devam etti. “ Firma olarak her marka ve model sıfır ve 2 el forklift satışları,motor bakımları ve revizyon işlemleri,periyodik bakımlar,yedek parçalarının temini ve satışı, ayrıca iş makineleri yedek parçaları ve ekipmanlarının satışı konusunda faaliyet göstereceklerini ifade etti.

Sektörde Kalıcı Olmayı Hedefledik

Tekinbaş, Bu yıl faaliyete başladığımız için firmamızın ileriki yıllarda sektörde kendine iyi bir yer edinerek müşterilerine güven veren ve hızlı çözüm üretebilen kalıcı bir firma olmayı hedeflemekteyiz” diye konuştu.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.