Ercan Premiks
Facebook Twitter

Cesab, Yeni Hidrostatik M300H'yi Piyasaya Sürdü

Cesab Material Handling, yeni hidrostatik forklift kamyonu Cesab M300H'yi piyasaya sürdü.
Bu haber 2019-01-07 09:28:31 eklenmiş ve 107 kez görüntülenmiştir.

1.5 ila 3.5 ton kapasitelerinde bulunabilen ve dizel veya LPG yakıt seçenekleri sunan ürün yelpazesi, üreticinin ödüllü ve Pininfarina tasarımlı Drago serisinde güçlü bir yükseltme olarak tasarlandı.

Cesab M300H hidrostatik forkliftler yüksek verimlilik için güçlü ve hassas yol tutuş ve hızlı sürüş yön değiştirme avantajları sunuyor.

Bağımsız kaldırma ve sürüş işlevi, operatöre tam kontrol sağlar ve ayak kolay bir manevra için gaz pedalından çekildiğinde otomatik frenleme sağlar.

Cesab M300H, daha iyi güvenlik ve performans parametrelerini önceden ayarlama seçeneği için rampalarda daha kolay ve daha kontrollü bir sürüş sunuyor Bu parametreler Cesab'a özgüdür ve operatörlerin  forkliftin performans davranışını çalışma ortamına ve sürüş kabiliyetlerine göre ayarlamasını sağlar.

Bir gösterge panosu hafif frenleme ve hızlanma için yumuşak, daha uzun süreli reaksiyon için orta ve maksimum reaksiyon için zor olmak üzere üç konum seçeneği sunuyor.

Bu farklı modlar gaz pedalını kullanarak ivmeyi ve otomatik frenlemeyi etkiler.

Taşınabilir bir bilgisayarın yardımıyla, sürüş ve hidrolik, operatöre veya müşteri uygulama gereksinimlerine uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Kanıtlanmış Cesab M300 tork konvertör yelpazesinde olduğu gibi ergonomi, sürücü konforu, güvenlik ve dayanıklılık garanti edilir. Mini kollar veya kumanda kolu hidrolik kumandaları minimum çabayla hassas yük taşıma sağlarken, Cesab’ın benzersiz Akıllı asansör Tasarımı (IMD) her durumda mükemmel görünürlük için geniş görüş  içerir.

M300H Serisi ayrıca standart olarak Cesab’ın yeni “Akıllı İstikrar Tasarımı” ’nı (ISD), işyerinde güvenliği artırmak ve üretkenliği artırmak için yaratılan aktif, yenilikçi özellikler paketini de içeriyor.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.