Ercan Premiks
Facebook Twitter

Toyota’nın Traigo 80 Elektrikli Forklifti Alman Tasarım Ödülünü Aldı

Ağır hizmet tipi elektrikli forkliftin 6-8 tonluk modeli Toyota Traigo80, Alman Tasarım Ödülünü aldı.
Bu haber 2019-01-07 09:26:40 eklenmiş ve 244 kez görüntülenmiştir.

Alman Tasarım Ödülleri, benzersiz tasarım trendlerini onurlandırması için Alman Tasarım Konseyi tarafından verilen uluslararası ödüllerdir. “Mükemmel Ürün Tasarımı” kategorisinde, Traigo80, saygın bir uluslararası uzman jüri tarafından bir Kazanan olarak ödüllendirildi.

Toyota Traigo80, Alman Tasarım Ödülünü alan Toyota Material Handling'in ilk dengeleyici forkliftidir.

Toyota Traigo 80, birinci sınıf, ağır hizmet tipi elektrikli forkliftdir. Forkliftin net tasarımı, güç, dayanıklılık ve basitlik ile karakterizedir. İyi yerleştirilmiş gösterge paneli, sürücünün etrafında tasarlanmış olup, tam hareketli sürücü bölmesi sayesinde düşük titreşimler ve gürültüyle karşılaşırken sezgisel olarak çalışmasını sağlar. Forkliftin tamamı görünürlük göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır, böylece sürücüler boyutları her açıdan görebilme olanağına sahiptirler.

Jüri üyeleri.  “Bu modern elektrikli forklift, ergonomik tasarımlı sürücü kabini ile ikna edici bir izlenim bırakıyor; Güçlü, ayırt edici formları ağır sanayiye uygun, saf performans vaat eden açık, işlevsel bir tasarım. ” görüşünde birleşti.

Ödülün kendisi, 8 Şubat 2019’da Almanya’nın Frankfurt kentindeki ödül töreninde verilecek ve kazanan tasarımların tümü halka açık sergilerde sunulacak.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.