Ercan Premiks
Facebook Twitter

Airmeex İnsanı ve Çevreyi Koruyor.

Merkezi İzmir’de bulunan Airmeex Endüstri Sanayi ve Ticaret A.Ş. yapmış olduğu çalışmalar ile 20 yıldan uzun bir süredir patlayıcı ortamlarda kullanılan ekipmanların güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayan çözümler geliştiriyor ve üretiyor.
Bu haber 2019-01-07 09:23:23 eklenmiş ve 213 kez görüntülenmiştir.

Airmeex’in yapmış olduğu çalışmalar ile çeşitli Endüstriyel sektörleri kapsayan ve bu sektörlerin üretmiş olduğu Exproof ekipmanlar ile patlamaya karşı koruyucu çözümler üretiyor.

Airmeex’in İzmir’deki merkez binasında yaptığımız ziyarette firma yetkilileri çalışmaları ve ürünleri hakkında ki sorularımızı cevapladılar.

Airmeex firması hakkında bilgi verirmisiniz?

Airmeex Endüstri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (2014/34/AB Muhtemel patlayıcı ortamda kullanılan Teçhizat ve Koruyucu Sistemler ile ilgili yönetmelik kapsamında yeraltı ve yerüstü patlayıcı ortamlar için Exproof Ekipmanlar üretmektedir.

Aynı zamanda yeraltında ve yerüstünde çalışan iş makinası, elektrikli ve dizel forklift, transpalet, jeneratör, ekskavatör, vinç, personel taşıyıcı, kompresör, vb ürünlerin Atex uyumunu gerçekleştirmektedir.

Ayrıca Airmeex,egzoz hattı (Egzoz,Duman ve Partikül Filtresi, Katalitik konvertörler ) Çevre Koruma Sistemleri, Alev Tutucu, Kıvılcım giderici vb ürünler üretmektedir.

 

 

Çalışmalarınız hangi sektörleri kapsamaktadır?

 

Airmeex yapmış olduğu çalışmalar ile 20 yıldan uzun bir süredir patlayıcı ortamlarda kullanılan ekipmanların güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayan çözümler geliştiriyor ve üretiyor

Elektrikli ve dizel forkliftlerin, transpalet, jeneratör, ekskavatör, vinç, personel taşıyıcı kompresör gibi her türlü makinelerin ve ekipmanlar için dizel ve exproof çözümler önermekteyiz.

Madenler,ve tünel sektörleri,

Sanayi sektörleri: Kimya,petrol ve gaz endüstrisi.

Petrol ve Gaz sektörü: Biyogaz ,nükleer santraller, silahlı kuvvetlere bağlı liman ve havaalanları,gaz şişeleme ,distilatörler, lojistik, havai fişek patlayıcıları plastik üretimi gıda sanayileri, petrol platformları.

HİZMETLERİMİZ:

EXPROOF ÇÖZÜMLER

Tehlikeli ortamlarda çalışan her türlü ekipman için patlayıcı ortama karşı koruyucu çözümler sunan dünyanın lider şirketlerinden biriyiz.

Tüm exproof dönüşümler ,orijinal güvenlik düzeylerini ve ergonomiyi ilgili standartlara uygun olarak sürdürmek için Orijinal ekipman Üreticileri (OEM) ile anlaşarak geliştirilmekte ve uygulanmaktadır.

EGZOZ/DPF/KATALİTİK KONVERTÖRLER

Egzoz gazı arıtımı olan veya olmayan komple egzoz sistemlerinin tasarımı ve imalatı yapılmaktadır.

ELEKTRİK/DİZEL

Airmeex Zone 1 ortamda çalışan Exproof ekipmanlar Zone 1’de kullanılmak üzere elektrikli ve dizel araçlar için güvenli bir çözüm sunar,Forkliftler ,süpürücüler ve diğer endüstriyel makineleri kapsayabilen Exproof ekipmanlar çok çeşitli araçlara uygulanır.

Airmeex’in Exproof dizel ve elektrikli makineler için yaptığı dönüşümler, orijinal dizel ve elektrikli ekipmanların standarda göre işlevini ve uygunluklarını etkilemeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Tüm Exproof dönüşümler orijinal güvenlik seviyelerini ve ergonomiyi yerel standatlara uygun olarak korumak için geliştirilmiştir.

Dönüşümler, en gelişmiş teknolojilerle tasarlanmış ve uygulanmış, bununla birlikte ekipman bakımını basitleştirmek için çözümler geliştirilmiştir.

Dönüşümlerimiz, orijinal üreticinin işleyişini değiştirmez

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.