Ercan Premiks
Facebook Twitter

QuickLift, 150 yıllık Geçmişe Sahip Yale Forklift ve Depo İçi Ekipmanları’nın Türkiye’deki Tek Yetkili Distribütörü Oldu

Amerika’nın lider, Avrupa’nın en hızlı büyüyen forklift ve depo içi ekipmanları markası Yale, 1 Ağustos 2018 itibariyle, Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak QuickLift Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile anlaşma imzaladı.
Bu haber 2018-11-09 11:50:12 eklenmiş ve 825 kez görüntülenmiştir.

TSM Global iştiraki olarak kurulan QuickLift, Türkiye forklift ve istif makinaları sektöründe satış ve satış sonrası hizmetler için birinci sınıf hizmet sağlayarak, müşterileri için güvenilir bir iş ortağı olmayı hedeflemekte hedeflemektedir.

Yale Türkiye, Orta Doğu ve Afrika’dan sorumlu Bölge Direktörü James Newman, QuickLift ile yaptıkları anlaşmaya ilişkin şu şekilde konuştu: "QuickLift'i Yale distribütör ağında görmekten son derece mutluluk duyuyoruz. QuickLift'in sektör uzmanlığı ve kusursuz hizmet anlayışı, Yale forklift ve depo içi ekipmanlarının bilinirliğinin artmasını sağlayarak, Türkiye pazarındaki büyüme hedeflerimizde bize yol gösterici olacaktır."

QuickLift Genel Müdür Yardımcısı Can Demirel; Yale ile başlattıkları iş birliği hakkında "Forklift ve istif makinaları sektöründe kaliteli ve hızlı çözümler sunmak ilkesiyle kurulan QuickLift; Yale forklift ve depo içi ekipmanlarının satış, kiralama ve satış sonrası hizmetlerinden sorumlu olacağı için büyük mutluluk duyuyoruz. Deneyimli, kaliteli ve geniş bir bayi ve servis ağı ile güçlü yedek parça stokumuz sayesinde, hedeflediğimiz sektör liderliğine ulaşmakta emin adımlarla ilerleyeceğimizden kuşkumuz yok. Müşterilerimize daima yüksek kaliteli ürünler, en düşük sahip olma maliyeti ve kusursuz müşteri memnuniyeti sunma hedefinden ödün vermememiz bakımından Yale ile aynı vizyonu paylaşıyoruz.“ şeklinde konuştu.

Yale: 150 yıllık forklift ve istif makinaları markası

Merkezi Ohio, ABD’de bulunan NACCO Materials Handling Group bünyesinde yer alan Yale markası, 150 yıllık geçmişi ile sektörün en eski markaları arasında yer almaktadır. Dünya genelinde 62’den fazla ülkede 150’yi aşkın distribütörü, 12 üretim tesisi ve yaklaşık 5.400 kişilik kadrosu ile müşterilerine hizmet veren Yale’nin bünyesinde 3 ana ürün grubu yer alıyor: Dizel ve LPG’li Forkliftler, Elektrikli Forkliftler ve Depo İçi Ekipmanlar.

Türkiye’nin de içinde olduğu EMEA bölgesinde 3 fabrikası bulunan Yale, depo içi ekipmanları İtalya’da, yüksek tonajlı forkliftleri Hollanda’da, elektrikli, dizel ve LPG ile çalışan forkliftlerini de İngiltere’de bulunan fabrikalarında üreterek, Türkiye pazarına sunmaktadır. Bu mükemmel üretim ağı, Türkiye pazarına ürünlerin kısa sürede ulaştırılmasında büyük önem taşımaktadır.

Bilgi:

TSM Global iştiraki olarak, kaliteli ve hızlı çözümleri sunma ilkesiyle kurulan QuickLift, kurumsal yapısı, disiplinli ve deneyimli kadrosu ve Türkiye geneline yayılan yeni yapılanmasıyla, forklift ve istif makinaları sektöründe lider olmayı hedeflemektedir.

1 Ağustos 2018 itibariyle dünyanın önde gelen 150 yıllık forklift ve istif makinaları üreticisi Yale’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan QuickLift, Türkiye’nin tüm bölgelerinde yaygın ve etkin bir satış ve satış sonrası hizmetler kadrosu kurarak, müşterilerine, güvenilir bir iş ortağı olarak, onlara özel çözümleri, kurumsal bir anlayış ile sunmayı hedeflemektedir.

Daha fazla bilgi için: Gizem Sezer Altınok; gizem.altinok@quicklift.com.tr - 0216 290 2828

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.