Ercan Premiks
Facebook Twitter

Nexen Engebeli Arazi modellerini piyasaya sundu.

Nexen, genişleyen ürün portföyüne 2WD & 4WD Engebeli Arazi makinelerinin eklenmesiyle yeni bir model daha ekledi. Yüksek sürüş yüksekliğine sahip 1800 ile 5000 kg arasındaki kapasitelerin bulunduğu en zorlayıcı uygulamalarla birlikte çalışmak üzere tasarlanmış, daha fazla manevra yeteneğine ve en güncel Avrupa yönetmeliklerine uygun motorlara sahip bu forkliftler en uç koşullarda üstün performans sağlamaktadır.
Bu haber 2018-09-01 12:04:55 eklenmiş ve 986 kez görüntülenmiştir.

1800kg, 2500kg & 3500kg kapasitelere sahip 2WD'de zorlu hava koşullarında mükemmel çekiş sağlayan elektronik şanzımana sahip çeneli tip %100 diferansiyel kilidi bulunmakta olup, rüştünü ispatlamış Mitsubishi S4S motorlardan gücünü alan 1800kg, 2500kg & 3500kg kapasiteli kompakt 4WD tüm arazilerde güçlü esneklik sunmaktadır. 5000 kg modelinde Deutz EU3B bulunmaktadır. Kompakt ürün yelpazesi, alanın değerli olduğu yerlerde çalışmak üzere tasarlanmıştır ve zorlu ortamlarda mükemmel stabilite sağlayan tırtıklı geniş taban alanlı lastikleriyle dar alanlar için ideal bir makinedir.

Bu makine, çiftçilik ve tarım endüstrileri için ideal bir makinedir. 4WD modelleri, kontrol ve bakım için ana bileşenlere kolay erişim sağlamak için standart olarak tamamen yana yatan baş muhafazasıyla donatılmıştır. Geniş görüşlü direkler, iş verimliliğini arttıran ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayan mükemmel bir görüş sağlarken, tamamen yalıtılmış kabin daha fazla operatör konforu sunarak makine titreşimlerini ve operatör yorgunluğunu azaltır.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.