Ercan Premiks
Facebook Twitter

TVH 9 Dilde Hazırlanan Yedek Parça Tedarik Katalogunu Kullanıma Sundu.

Malzeme elleçleme ve endüstriyel ekipmana yönelik parça ve aksesuarlara ait geniş ürün gamı konusunda müşterilerine genel bilgiler vermek isteyen parça tedarikçisi TVH yeni Ana Kataloğunu kullanıma sundu.
Bu haber 2018-07-10 14:44:49 eklenmiş ve 150 kez görüntülenmiştir.

Yeni TotalSource® Ana katalogda 800’ün üzerinde sayfa bulunuyor ancak TVH’nin ürün gamında bu yayında yer alanların çok daha fazlasından meydana geliyor. TotalSource®, TVH tarafından dünyanın dört bir yanında satılan malzeme elleçleme ve endüstriyel ekipman için olan parçalar ve aksesuarlara yönelik çok fazla markadan meydana geliyor ve tüm parçaların gösterilmesi mümkün olmadığından genellikle üniversal ürünlere odaklanılıyor. Katalog 6 üniteden meydana geliyor: Kabin ve Şasi, Elektrikli ekipman, Motor, Hidrolikler, Kuleler ve Bomlar ve Aktarma ve Tahrik donanımları.

TVH’nin dünyanın dört bir yanında bulunan müşterilerinin ürünleri daha kolay bulması için Ana katalogda 9 dilde içindekiler tablosu ve alfabetik dizin bulunuyor. Kataloğun kendisi 7 dilde hazırlanmış: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe ve Rusça. Teknik çizimler doğru referansı kolaylıkla bulmanıza yardımcı olacaktır.

Dijital versiyonu TVH web sitesinde bulunmaktadır; basılı kopyası yaz sonunda sunulacaktır.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.