Ercan Premiks
Facebook Twitter

UniCarries Kumanda Çubuğu Seçenekleri İle Ergonomi Puanlarını Topladı

Sürücü rahatlığını göz önünde tutan UniCarriers karşı ağırlıklı istifleme araçlarının kumanda işlevlerini ergonomik olarak yeniden tasarlıyor. Ergologic kumanda çubuğu Mayıs 2018 tarihinden itibaren ilk olarak TX modelinde kullanılacak.
Bu haber 2018-07-10 14:39:25 eklenmiş ve 91 kez görüntülenmiştir.

Bu kumanda kolu mevcut kumanda seçeneklerini tamamlıyor- parmak ucu kumandaları, tek kollu kumandalar ve mekanik kollarla birlikte hidrolik kumanda için dördüncü bir alternatif sunuyor.

Şu anda Mitsubishi çatısı altında bulunan istifleme aracı üreticisi Ergologic’in en yüksek ergonomik standartlara uygun olarak tasarlandığını ve gelecekte karşı ağırlıklı portföyünde bulunan tüm araçlarda kullanılacağını söylüyor.  Sürücüler istifleme aracının tüm hidrolik işlevlerini en az çaba ile kullanmak için kumanda kolundan faydalanabilecekler.

Kumanda kolu UniCarriers’ın TERGO® serisinde bulunan ergonomik istifleme araçlarının standart bir özelliği haline getirildi. İstifleme aracı üretici Ergologic kumanda kolunu ergonomik yeniden tasarım süreci kapsamında kademeli olarak karşı ağırlıklı istifleme aracı serisine dahil ediyor ve UC karşı ağırlıklı istifleme aracı sürücülerinin TEGOR® istifleme aracı ailesi ile aynı ergonomik standarda sahip olacağını söylüyor.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.