Ercan Premiks
Facebook Twitter

UYGUNLAR'A EN İYİ DİSTRİBÜTÖR ÖDÜLÜ SINOBOOM 10. YILINI KUTLADI

Kısa sürede dünyanın en önemli Platform üreticilerinden birine dönüşen SINEBOOM kuruluşunun 10.yıl dönümünü güzel bir organizasyonla kutladı. Etkinlikte Türkiye’nin önemli SINEBOOM müşterileri de yer aldı.
Bu haber 2018-07-10 13:55:04 eklenmiş ve 105 kez görüntülenmiştir.

Çin'in yükselen değerlerinden biri olan Sinoboom, 10. yılını çok önemli bir etkinlikle kutladı. Çin'in sanayi ve teknoloji üssü konumunda olan Hunan eyaletinin Chanhsha şehrinde organize edilen kutlamalara, markanın Türkiye temsilicisi Uygunlar Dış Ticaret'in çalışmasıyla Türkiye'den de önemli bir katılım gerçekleşti. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden Sinoboom müşterileri, 1 hafta süren Çin ziyareti sonrası önemli bilgi ve deneyimler edindiler.

Gelecek planları anlatıldı

Sinoboom 10.yıl kutlama organizasyonunun birinci gününde çeşitli devlet adamları ve Sinoboom'un üst düzey yöneticilerinin yapmış olduğu konuşmalarla organizasyona start verilirken, ilk olarak Sinoboom markasının geçmiş 10 yılını hatırlatan ve gelecekj 5 yıl planlarının gözler önüne serildiği sunumlar ve konuşmalar yapıldı. Yapılan sunumlarda markanın gelecek 5 yıl içerisinde var olan modelleri geliştireceği ve eklenecek modellerle birlikte ürün gamının çok daha artacağı vurgulandı. Özellikle 10 yıl sonunda gelinen nokta takdire şayan olarak nitelendirilirken, gelecek 5 yıl süreçte ise ilk 10 yıldan daha da ileriye gitmek istenildiği tüm katılımcılara anlatıldı.

 

Sinoboom'un gelecek 5 yıl içerisinde ürün gamının aşağıdaki gibi olacağı açıklandı;

4 m'den 20 m'ye akülü makaslı platform

8 m'den 24 m'ye dizel makaslı platform

8 m'den 24 m'ye dizel makaslı platform

12 m'den 20 m'ye akülü eklemli platform

12 m'den 46 m'ye kadar dizel eklemli platform

12 m'den 56 m'ye kadar dizel teleskobik platform

18 m'den 36 m'ye örümcek platform

6 m'den 12 m'ye dikey mastlı platform

18 m'den 25 m'ye telehandler

16 m'den 75 m'ye araç üstü platform

----

Fabrika gezisi ilgi çekti

Yapılan konuşmalarının ardından Türkiye'den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen 1000'in üzerindeki Sinoboom müşterisi fabrika ziyareti gerçekleştirdi. Fabrika gezisi esnasında üretim hattını yakından inceleme fırsatı yakalayan ziyaretçiler, aynı zamanda test sahasında tüm Sinoboom modelleri ile yapılan çeşitli güvenlik ve performans testlerine yakından şahitlik etti. Test alanı ziyareti ziyaretçiler tarafından büyük beğeni toplarken, yapılan testler ve üretim alanındaki gelişmiş teknoloji ve profesyonel görüntü Sinoboom'a olan güveni arttırdı.

Sinoboom 10. yıl kutlamalarına Türkiye'den katılım gösteren firma ve yetkilileri:

 

İsmail Çiçek              (Uygunlar Dış Ticaret)

Serhat Şişmanoğlu         (Uygunlar Dış Ticaret)

Aydemir Gündoğdu        (Arı Platform)

Hüseyin Benli             (Avrupa Platform)

Murat Türe               (Türe Kardeşler)

Mehmet Türe             (Türe Kardeşler)

Selami Kibar              (Kibar Platform)

Kadir Tataroğlu           (KRT Vinç)

Tuncay Arıcan            (Herkül Vinç)

Faruk Şekerci             (SFS Mühendislik)

Alparslan Müjde          (Yiğitalp Reklamcılık)

Ömer Aydın              (Bursa Platform)

Cihan Soylu              (Soylu Vinç)

Okan Baş                (MSL Vinç)

Muhammet Karaman      (Özkaramanlar Vinç)

İbrahim Halil Karagöl       (Eksen Vinç)

           

Uygunlar'a en iyi distribütör ödülü

Birinci günde sunumlar, üretim alanı ziyareti ve makine testleri gerçektirilirken, aynı gün muhteşem bir gala yemeği ile taçlandırıldı. Gala yemeğinin sonunda Sinoboom tarafından takdim edilen ödüller takdim edildi. Tüm dünya temsilcilerinin yarıştığı kategoride Türkiye'den Uygunlar Dış Ticaret, 2017 yılının en iyi distribütör ve stratejik partnerlik ödülüne layık görüldü. Bu önemli ödülü Uygunlar Dış Ticaret adına Satış Direktörü İsmail Çiçek alırken, yaptığı konuşmada Türkiye'deki iş ortaklarına katkılarından ötürü teşekkür etti ve başarılarının devam edeceğini söyledi.

Sanya Adası'nda tatil fırsatı

Birinci günün ardından ziyaretçileri Çin'in tatil cenneti olarak kabul edilen Sanya Adası'na götüren Sinoboom, burada ziyaretçilerine 4 gün boyunca çeşitli etkinliklerle birlikte unutulmaz bir tatil fırsatı verdi. Böylece 2017 yılının iş stresini de geride bırakma fırsatı yakalayan davetliler, 2018 yılına da en iyi şekilde hazırlanmış oldu. Tatilin ardından etkinliğin son gününde ise; Çin'in en büyük şehirlerinden olan Guanzhu'da bir gece geçiren davetliler, bu şehri gezdikten ve alışveriş yaptıktan sonra ülkelerine dönüş yaptılar.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.