Ercan Premiks
Facebook Twitter

Çekici Araç Serisi İle Daha Fazla Çekme Kapasitesi

Yale Europe Materials Handling daha fazla çekme kapasitesi sunduğunu belirttiği iki yeni modelle çekici araç gamını genişletti. Yale® MT70 üç tekerlekli ve MT80 dört tekerlekli çekici araçlar “yoğun otomotiv imalatı uygulamalarının yanı sıra diğer tam zamanında (JIT) ve tam sırasında (JIS) ortamlar için idealdir”.
Bu haber 2018-07-10 13:49:57 eklenmiş ve 125 kez görüntülenmiştir.

Sırasıyla 7000 kg veya 8000 kg taşıma kapasitesine sahip olan Yale çekici araçlar imalat operasyonları esnasında malzemelerin üretim hatlarına taşınmasına yardımcı olur ve iç ve dış ortamlarda çalıştırılması gereken araçların kullanıldığı hat besleme operasyonları veya uygulamalar için idealdir.

Oturmuş M050-70T modeller yeni çekici araçlar eklendi ve Yale® modüler çeki sistemi ile tam olarak uyumludur.  Tam ürün gamı, Yale'in ayakta kullanılan ve sürücü tarafından çekilen araç çözümleri anlamına gelmektedir.

Yale Otomotiv Endüstrisi Müdürü Tracy Brooks, “Yeni çekici araç modeli lojiistik ‘düzeni’ için idealdir. Bu çekiciler birçok treyleri çekerek, boş konteynerleri eş zamanlı olarak toplayan hat operatörlerine yeni araçlar sunmaktadır. Yale çeki sistemi ile bir araya geldiğinde ise müşteriler çözümlerini hat besleme operasyonunun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlayabilmektedir.”

Otomotiv endüstrisindeki müşteriler için, çekici istifleme araçlarının kapasitesi lojistik faaliyetleri veriminin arttırılmasına imkan veriyor. İç ve dış kullanımlar arasındaki geçişlerin desteklenmesi amacıyla, bu modellere çelik kabin eklenebiliyor. Üç tekerlekli MT70’de dış mekanlarda kullanım için katlanabilir PVC kapılar bulunur ve sıra dışı manevra kabiliyetine sahiptir. Dört tekerlekli MT80 kilitlenebilir menteşeli kapıları olan bir kabin seçeneğine sahiptir ve engebeli ve pürüzlü yüzeylerde stabilite sağlar. Yale’in ergonomi odaklı felsefesi çekiciye tek adımla kolay erişim ve rahat süspansiyonlu koltukta da kendini gösteriyor.

Her iki model de çözümü modifiye etmek isteyen müşteriler için kurulumu kolaylaştıran Yale Vision telematik sistemi ile çalışacak şekilde tam olarak hazır bir şekilde teslim edilmiştir. Yale Vision herhangi bir anda herhangi bir yerde web tabanlı varlık yönetimi yapılmasını sağlar. Bu, filo performansı, operatör performansı ve istifleme aracı verim bilgilerinin kolaylıkla kaydedilip analiz edilebileceği anlamına gelmektedir.

Tracy sözlerini “Ürün geliştirme konusundaki yaklaşımımız müşteri ile birlikte yürütülen resmi bir sürece dayalıdır. Bu iki yeni çekicinin piyasaya sürülmesi bunun bir göstergesidir” diyerek tamamladı.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.