Ercan Premiks
Facebook Twitter

Hyster'den Yeni Kompakt Dar Alan İstifleyicileri

Hyster Avrupa, dar alanlarda mal istifleme, depolama, taşıma veya toplama işlerini yapan yeni bir kompakt istifleyici serisi çıkardı.
Bu haber 2018-04-30 17:38:44 eklenmiş ve 204 kez görüntülenmiştir.

"Yeni Hyster® istifleyiciler, alanın dar olduğu uygulamalarda, bilhassa küçük koridorlarda kolay kontrol edilebiliyor ve kolay manevra yapabiliyor", diyor Hyster Avrupa Depo Ürün Müdürü Monica Radavelli. "Çok yönlü S1.0E-1.2E serisi 1,2 ton'a kadar yükü 2,38m'ye kadar kaldırabiliyor ya da daha hafif yüklerde 4,18m'lik yüksekliklere kadar ulaşabiliyor. İstifleyiciler bir yandan maliyetleri kontrol altında tutarken ve daha az enerji sarfederken diğer yandan da güvenilir bir çalışma sağlıyor."

Süpermarketlerde veya perakende mağazalarda, örneğin yapı market alanlarında, operatörlerin malları daha hızlı depoladığı, bu mallara daha hızlı ulaştığı, daha az ürün hasarının söz konusu olduğu yüksek verimli bir depolama süreci istenir.

"Yeni Hyster® kompakt istifleyicileri çok fonksiyonlu ve malların mal kabul, tanzim, hazırlama veya montaj alanları, üretim veya proses hatları arasında getirilip götürülmesi için ideal," diyor Monica. "Siparişlerin toplanmasında çatallar ergonomik bir çalışma yüksekliğine de ayarlanabiliyor."

Araç bomundan görüş son derece iyi ve bu sayede operatörler daha hızlı çalışabiliyor ve yük alma ve bırakma esnasında yük kollarını net olarak görebiliyor. Hassas yük kaldırma kontrolleri sayesinde işlemler daha da hızlı gerçekleşiyor ve daha az ürün hasarı meydana geliyor. Aracın hareket hızı 6 km/s ile sınırlı.

İstifleyicide şase ve kapaklar sağlam bir tasarıma sahip. Elektrikli parçalarda yalıtımlı bağlantı elemanları ve ileri sıvı girişi koruması, tüm Hyster® ekipmanlarından beklenen genel güvenilir tasarıma katkı sağlıyor ve modellerin bakımı kolaylıkla yapılabiliyor.

1 kademeli FFL (Bomlar Kalkmadan Çatalları Kaldırabilme Özelliği) veya 2 kademeli NFL (Bom ve Çatalların Birlikte Kaldırıldığı Sistem) seçeneğiyle gelen Hyster Avrupa, tuş takımı erişimi, soğuk depo versiyonları, çeşitli aks ve tahrik tekerlekleri, kablosuz erişim veya kablosuz izleme özelliğine sahip Hyster İzleyici gibi uygulama bazlı farklı opsiyonlar sunuyor.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.