Ercan Premiks
Facebook Twitter

Depo ve Lojistik Sektörü için İleri Teknolojiler Cascade Çoklu Yük Taşıyıcısı

Depo ve lojistik sektörü, ürün çeşitlerinin hız ve doğruluk açısından en yüksek standartlara getirilmesiyle birlikte çok farklı beklentiler ile karşı karşıya. Yapılan iş ne olursa olsun Cascade'ın buna yönelik bir çözümü var.
Bu haber 2018-03-01 01:20:24 eklenmiş ve 139 kez görüntülenmiştir.

Çok geniş ataşman yelpazesi ve gelişmiş tahribat azaltma seçenekleri ile birlikte Cascade, etkin, güvenilir ve kârlı çözümler sunuyor.

Cascade'ın Kapsamlı Çözümleri

Tedarik zinciri kapsamında yer alan pratikte her uygulamada Cascade, etkinliği ve verimi arttıran uygulamaya özel ataşmanlar sunuyor. Çoklu Yük Taşıyıcıları gibi ürünler, aynı forkliftin tek seferde bir, iki, üç veya daha fazla palet yükü taşımasına olanak vererek verimi arttırıyor. Layer Picker (palet bozma), yük alma işlemini daha dinamik bir hale getiriyor ve operatörlerin hızlı ve etkin bir şekilde karma yüklü paletler hazırlamasını sağlıyor. İtme/Çekme sistemi, yükü sevk etmenizi, almanızı ve düşük maliyetli kaymaz plakalar üzerine yerleştirmenizi sağlıyor ve iş veriminizi muhafaza ediyor. Yük yönetim sistemi ve yük taşıma yöntemleri artık Sabit Yük İnvertörü ve Yük Aktarma İstasyonu ile bir sorun olmaktan çıkıyor. Bu üniteler sayesinde kullanıcı yük paletleri arasında değiş tokuş yapabiliyor, paletleri ileride kullanmak üzere saklayabiliyor ya da paletler ve kaymaz plakalar arasında geçiş yapabiliyor.

Farklı uygulamalara cevap vermenin yanı sıra Cascade ürünleri, standart depo proseslerini daha etkin hale getirecek şekilde tasarlanıyor ve devamlı yenileniyor. Cascade tarafından yapılan geliştirmeler kapsamında, operasyonun etkin olmasını sağlamak üzere gerekli verilerin bir ağ dahilinde dolaşmasını sağlayan birbirine bağlı farklı çözüm ve ürünler yer alıyor. Cascade iForks gibi mobil kantar çözümlerinde, tüm taşıma sürecinde mutlak doğruluk sağlama adına aktarma esnasında yüklerin tartılmasını sağlayan entegre kantarlar kullanılıyor.

Cascade Karton Kilitleri ve Beyaz Eşya Kilitleri, depo uygulamalarında, tüketici kağıt ürünlerinin, elektronik eşyalarının, el aletlerinin, ambalajlı gıdaların ve daha fazlasının paletsiz olarak taşınmasını sağlayacak şekilde tasarlanmış hayati birer araç. En yeni J Serisi Kilitler benzersiz bir güvenilirlik ve değer sunacak şekilde geliştirilmiş. Hassas kilit mekanizmaları yükün optimal dağılımını sağlayarak taşıma boyunca yükleri koruyor. Dayanıklı hidrolik contalar ve kol yatakları pürüzsüz bir operasyon ve daha az bakım ihtiyacı sağlarken etkin hidrolik sistem minimum enerji tüketimi ve maksimum performans sunuyor.

Çok farklı ataşman çeşitleri için tahribat azaltma çözümleri mevcut, bu çözümler sayesinde ürünler herhangi bir tahribata uğramadan taşınabiliyor ve tam zamanında teslim edilebiliyor. Hem otomatik hem manuel çalışan seçeneklere sahip bu çok geniş teknoloji yelpazesi, Cascade ataşmanlarının işlevselliğini arttırıyor. Mevcut pek çok seçenek-hız kombinasyonu eşliğinde, Cascade sizinle işbirliği yaparak uygulamanız için mükemmel bir tahribat azaltma çözümü bulmanızı sağlıyor.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.