Ercan Premiks
Facebook Twitter

Yeni Forklift Uygulaması Sayesinde Günlük Kontroller Kağıt Kullanmadan Gerçekleşiyor

Gerekli günlük forklift kontrollerinin gerçekleştirilmesi için tasarlanmış FLTA onaylı bir telefon uygulama sistemine ait ilk uygulamaların birinde, Amvar Handling Solutions, CheckedSafe ile işbirliği yaparak sistemi, merkezi İngiltere Midlands'da bulunan yenilikçi, kaliteli mobilite ürünleri ve hizmetleri üreticisi Sunrise Medical'e kurdu.
Bu haber 2018-03-01 01:16:02 eklenmiş ve 164 kez görüntülenmiştir.

Ticari araç ve diğer otomotiv uygulamalarında hali hazırda yerleşik olan bu teknoloji şu an Amvar Handling Solutions ile CheckedSafe arasındaki işbirliği sayesinde forklift sektörüne de getiriliyor.

Amvar idari direktörü Malcolm Mitchell "CheckedSafe, forkliftler ve yardımcı ekipmanlar için zorunlu ve mevzuatta şart koşulan günlük kontrollerin bir telefon veya tablet ile dijital olarak yapılmasını sağlayan bir sistem.

Bu sistem her açıdan belirli kısıtlılıklara sahip kağıt sistemlerin yerini almış durumda, bunun yanı sıra CheckedSafe diğer günlük kontrol sistemlerine kıyasla oldukça rekabetçi bir fiyata sahip ve sistemin maliyetini Sunrise bünyesindeki 8 makinanın tamamına ait aylık kira bedeline dahil ederek idari masrafları daha da düşürdük ve müşteri için kusursuz bir çözüm sağladık" diyor.

Bu yeni dijital sistemde iş daha verimli ve istikrarlı yürüyor. Kontrol tarihi ve saati, GPS konumu, her kontrolün yapıldığı zaman bilgisi, genel kontrole ait zaman bilgisi ve kullanıcı hareketleri, kullanıcı aracı kullandıkça bütünüyle izlenebiliyor. Kontrol yapılırken, tespit edilen kusurların fotoğrafı çekilebiliyor ve kaydedilebiliyor.

Bunlar anında, uygulama tarafından doğrudan şefin masasına mesaj yoluyla veri olarak iletiliyor ve böylelikle güvenlik kontrollerinin mevzuata uygun olması ve problemlerin tespit edilmesi sağlanıyor. Firmanın elinde böylece forklift filosunun durumunu bütünüyle ortaya koyan bir resim oluyor.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.