Ercan Premiks
Facebook Twitter

Jungheinrich Bayi Toplantısı Antalya’da Yapıldı.

Jungheinrich Türkiye’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği bayi toplantısı 16-17 Ocak 2018 tarihlerinde Antalya Regnum Carya Golf&SPA Resort otelde yapıldı.
Bu haber 2018-03-01 00:57:30 eklenmiş ve 297 kez görüntülenmiştir.

Jungheinrich Türkiye Bayi Koordinatörü Cihan Kocatürk, toplantının eski ve yeni  bayilerin katılımıyla gerçekleştirildiğini söyledi ve   Jungheinrich Türkiye’nin   yeni Genel Müdürü Emre Taşçı, yeni Satış Direktörü Seçkin Ulucanlı ve Satış Sonrası  Hizmetler (SSH) Direktörü Gökhan Şengül’ünde bu organizasyonda hazır bulunduğunu belirtti.

Cihan Kocatürk, “Bayi toplantımız piyasada fark yaratacak ve farklı fiyat beklentilerine de hitap edecek yeni makinelerimizin lansmanı ve detaylarının anlatımıyla başladı. 2017 yılının satış adetlerinden bahsedildi, rakip ve bölge analizi yapıldı. Hedeflerimizin üstüne çıkmış olmak bizlerin motivasyonunu daha da artırdı.  Geçtiğimiz yılın en fazla makina satışını yapan bayimiz Öz Bursa Forklifte plaket takdim edildi. 2018 yılı aksiyon planlarından ve bayilik süreçlerinden, değişiklik ve yeniliklerden bahsedildi. Bu yıl itibariyle bayilerimizin satışına büyük katkı sağlayacak yeni ürünlerimiz Mayi ve Ameise akülü makineler tanıtıldı. Ardından SSH departmanının 2017 yılı değerlendirmesiyle devam edildi ve 2018 yılı aksiyon planları ve yeniliklerinden bahsedildi.” dedi. ve sözlerine şöyle devam etti.

“Jungheinrich Türkiye olarak bayilerimizle iş ortaklığımızın temellerini daha da pekiştireceğimiz ve bayilik süreçlerinde bu yıl radikal bir değişiklik yaparak bütün resmi bayilerimizi Jungheinrich kurumsal kimliğine büründüreceğimiz bir yıl hedefliyoruz. Bayilerimize vereceğimiz desteğimiz ve makinelerimizin de kalitesiyle, yine bu yılı da sektörde üst sıralarda bitireceğiz. 2017 yılının sektörel verilerine dayanarak, Jungheinrich Türkiye‘nin bayilik süreçlerinde rakiplerinden açık ara önde olduğunu belirtmek isterim. Her geçen yıl bayilik sistemimizi daha da güçlendiriyoruz. 2018 yılında ülke sanayimizin yoğun olduğu her bölgede yeni bayilerimiz ve yeni iş ortaklarımız ile güçlü bir yapı oluşturacağız. 2020 yılında ise Jungheinrich Türkiye bayi sayısını 30‘ların üstüne çıkarmayı hedefliyoruz. Bu önemli yapılanmalar ve güçle, 2017 yılında olduğu gibi bu yıl da hedeflerimize ulaşarak Jungheinrich markasının kalitesini bir kez daha ispat edeceğimize inanıyoruz. Büyük başarılar elde etmemize katkısı olan tüm bayilerimize tekrardan teşekkür ederiz.”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.