Ercan Premiks
Facebook Twitter

B.U.F Forklifte Dair Her şeyi Türkiye Pazarına Sunuyor.

Türkçe'de “çekirdekten yetişme” denince bir beceriyi veya mesleği küçük yaşta ve fiilen o işin içinden yetişerek öğrenmiş kişi kastedilir.
Bu haber 2018-03-01 00:40:55 eklenmiş ve 145 kez görüntülenmiştir.

Bu  deyimi Bursa Uzman Forklift  ve B.U.F forklift yedek parça firmalarının kurucusu Mustafa Taraf için söyleyebiliriz. Forklift sektörüne aile şirketinde çırak olarak başlayan Taraf,’ın  işverenliğe kadar uzanan süreçte  felsefesi “Hep çalışmak ve  firmasını iyi bir konuma getirmek” arzusu olmuş.

 1988 yılında  aile şirketi olan forklift tamir ve bakım servisinde çalışmaya başlayan Mustafa Taraf, sektörde çıraklık, kalfalık, ustalık yaparak  kendini geliştirdi bu süreçte edindiği mesleki bilgi ve tecrübelerini artık kendi firmasında uygulamak arzusu ile Bursa Uzman Forklift  firmasını faaliyete geçirdi.

Enka Holding bünyesinde bulunan TCM,TAILIFT, CT POWER forkliftlerin Bursa Bölgesi Satış,servis ve yedek parça  bayisi  olarak çalışmalarına devam eden Bursa Uzman Forklift, sürekli büyüyen ,gelişen sektöre daha iyi ve hızlı çözümler  getirmek amacıyla B.U.F Forklift yedek parça Ltd.Şti.’ni faaliyete geçirdi. Çin, Taiwanve  G.Kore ülkelerindeki sektörle ilgili firmalarla bire bir ilişkiler kurarak forklift yedek parça ithalatına başlayan  B.U.F firması yedek parça ihtiyacının % 85-90 civarında bu ülkelerdeki temsilcileri vasıtasıyla ithal ederken % 10-15 civarında ise yerli üreticilerden  temin ederek Türkiye piyasasına sunuyor.

FORKLİFTE DAİR HERŞEY.

Bursa Uzman Forklift ve B.U.F forklift yedek parça Ltd.Şti. kurucusu Mustafa Taraf, forklifte dair her şeyi yurt dışından ve içinden temin ederek Türkiye’nin her tarafında bulunan müşterilerine ulaştırdıklarını  söyleyerek sözlerine şöyle devam etti.

“Firmamız dizel ve elektrikli forkliftler  gerekli bütün parçaları ithal etmektedir. satmış olduğumuz yedek parçaları garanti kapsamına uyması halinde  tüketicilerimizi mağdur etmeden garantiden değişim yapmaktayız.

Satış ve Pazarlama ekiplerimiz Türkiye’nin tüm bölgelerindeki firmalara bire bir ziyaretler yaparak müşteri pörtföyümüzü daha da genişletmek üzerine çalışmalar yapmaktadırlar.

2017 yılında  2016 yılına göre %35 büyüme gerçekleştiren firmamızın 2018 yılında da bu büyümeyi sürdüreceğine inanıyorum”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.