Ercan Premiks
Facebook Twitter

Simpel Waste Solutions araca monte forklift çözümü için Loadmac’ı seçti

İngiltere’nin en büyük bağımsız atık yönetimi şirketlerinden biri olan Simply Waste Solutions kısa bir süre önce, şirketin büyük ticari müşterilere geri dönüşüm hizmetleri vermesini sağlayacak olan Loadmac araç üstü forklifte yatırım yaptı.
Bu haber 2018-01-06 01:58:06 eklenmiş ve 326 kez görüntülenmiştir.

Ross-on-Wye’da tasarlanan ve üretilen Loadmac İngiltere’de üretilen tek araç üstü forklift ve filo verimini ve esnekliğini arttırma kabiliyeti sayısında bugüne kadar rekor satışa imza attı. Simply Waste Solutions CEO’su James Capel şirketinin alternatif markalara göre neden Loadmac’i seçtiğini anlattı, “Öncelikle ve her şeyden önemlisi yerel Loadmac satıcısı olan Plant Equipment’dan aldığımız cevap bizi memnun etti. Bizi ziyarete geldiler, faaliyetlerimiz hakkında bilgi aldılar ve ne istediğimizi tam olarak anladılar” dedi.

Capel şöyle devam etti: “Loadmac’ın fiyatı uygundu ve piyasada türünün en iyisi olduğundan emindik. Diğer markaların eksik kaldığı alanlarda, özellikle tek taraftan boşaltma yapılmasına imkân vermesi ve engebeli yüzeylerdeki dengesi ile bizleri etkiledi. İngiltere’de üretilmesi de bizi memnun etti.”

Simply Waste Solutions genellikle çöp konteyneri ve torbaların toplanmasına odaklanıyor ve Heathrow’un etrafındaki yirmi beş millik alanda ellinin üzerinde araçla hizmet veriyor. James Capel yeni araç üstü forkliftin şirketin müşterilerine daha geniş kapsamlı hizmetler sunmasına imkân vereceğini söyledi, “Loadmac halihazırda yatırımını yapmış olduğumuz yeni yandan tenteli kamyonun arkasına monte edilecek. Planlarımızda müşterilerin daha fazla geri dönüşüme yönlendirilmesi var; dolayısıyla bu bizim müşteri tesislerini ziyaret etmemizi ve geri dönüştürülebilir malzemeleri balya olarak toplamamızı sağlayacak. Bu balyalar yarım tona kadar ağırlıklarda olabildiğinden, Loadmac ile müşterilerin elleçleme olanaklarını düşünmek zorunda kalmadan tüm tesislerde yükleme yapma esnekliğine kavuşacağız.

Loadmac şu anda hizmette ve Simply Waste Solutions’ın balyaları alttan değil yandan toplamasını sağlayan, yükleme ve boşaltma sürecini hızlandıran özel bir ataşmanla birlikte tedarik edildi.

Loadmac Genel Müdürü Ian Chapman, “Simply Waste Solutions’a ilk makinemizi satmış olmaktan memnuniyet duyuyoruz ve geri dönüşüm faaliyetlerini desteklemek üzere daha fazla Loadmac makine satmayı umuyoruz” dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.