Ercan Premiks
Facebook Twitter

Sideloader Info Terminal Depo Optimizayonuna Yönelik Verileri Saklıyor

Hubtex, elektrikli çok yönlü istifleme araçlarını yeni bir bilgi terminali ile donatacak. Çok amaçlı istifleme araçları, forklift ve özel ekipman üreticisi Hubtex Bilgi Terminali (HIT2) ile Endüstri 4.0 yolunda attığı adımlara bir yenisini ekledi. HIT3 araçların tüm depo altyapısı ile dijital bağlantı kurmasını kolaylaştıran birçok fonksiyon barındırmaktadır.
Bu haber 2018-01-06 01:55:51 eklenmiş ve 225 kez görüntülenmiştir.

Tüm işletim verilerinin tamamen kayıt altına alınması depoda optimizasyon verimi sağlar.  Yeni bilgi terminali aracılığıyla, daha verimli depo ve sipariş toplama süreçleri için Hubtex Yük Yöneticisi gibi çeşitli yardım sistemlerinin kumanda edilmesi seçeneği de vardır.

Yeni HT3 ilgili tüm işletim koşulları hakkında bilgi sağlar ve Hubtex’in elektrikli çok yönlü istifleme araçları, FluX ve MaxX modelleri ve ayrıca birçok üreticinin özel amaçlı araçlarına standart olarak monte edilmektedir. Yeni görüntüleme sistemine sahip çok işlevli ekran sürücüye tekerlek konumları, istifleme aracının hızı ve batarya güç seviyesi hakkındaki tüm bilgileri basit bir grafiksel ekran üzerinden sağlar. Yeni Hubtex Bilgi Terminali daha önceki modeline göre birçok geliştirilmiş özellik barındırmaktadır. Örneğin, istifleme aracına olan erişim özel kod kullanılarak doğrudan terminalden kontrol edilebilir. Dolayısıyla şirketler araçların sadece yetkili personel ve eğitimli çalışanlar tarafından kullanılmasını sağlarlar.

Hubtex gerektiğinde yeni bilgi terminalini modem ile kendi bakım çözümüne bağlayabilir.

Yeni modelde ayrıca daha önce farklı bir ekran üzerinden kontrol edilen birçok yardımcı sistemin entegre edilmesi olanağı vardır. Buna, sürücünün bir düğmeye dokunarak yarı otomatik bir şekilde daha önce programlanan raf konumuna gitmesini sağlayan yarı otomatik araç konumlandırma da dahildir. Bu, depolama faaliyetlerini ve toplama süreçlerini büyük ölçüde hızlandırır ve depo yönetim sistemlerine bağlantı kurulmasını sağlar.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.