Ercan Premiks
Facebook Twitter

Konecranes Rotterdam’da Bulunan Konteyner Taşıyıcısından 22 Makine Siparişi Aldı

Rotterdam’da bulunan Kramer Grubu, Konecranes’e 22 makine siparişi verdi. Bu makinelerin üçü Ekim 2017’de ve geri kalanı ise bu yılın başında sipariş edildi.
Bu haber 2018-01-06 01:55:03 eklenmiş ve 210 kez görüntülenmiştir.

Rotterdam’da bulunan uzman konteyner hizmetleri şirketi kramer yeni yılda filosuna Konecranes üretimi olan 11 boş konteyner taşıyıcısı ve 11 konteyner istifleyicisi ekleyecek. Yeni ekipmanlarKramer Grubunun Waalhaven/Eemhaven’da bulunan Kramer City Deposu ve Massvlakte’da bulunan Kramer Delta Deposunda bulunan mevcut filoya eklenecek.

Kramer tarafından satın alınan Konecranes SMV 6/7 ECC 100 DS boş konteyner taşıyıcılar hızlarıyla biliniyor ve boş konteynerleri terminal için sorunsuz bir şekilde kaldırıyor ve taşıyorlar. Kramer’in zorlu uygulamalarına uygun olarak, en yüksek verim ve güvenliğin sağlanması amacıyla geniş çeker aks ve yükseltilmiş kabine sahip olacak şekilde tasarlandı. 11 Konecranes SMV 4531 TC5 konteyner istifleyiciler de eşit derecede performansa sahip ve birinci sırada 45MT ve ikinci sırada 31MT kaldırma kapasitesi ortaya koyuyor. Konecranes konteyner istifleyiciler ve boş konteyner taşıyıcılar son derece ferah ergonomik kabinlerinin yanı sıra operatörler için 360 derece görüş açısı sağlıyor.

PeinemannMobiliftGroup, KonecranesLtd’in Hollanda distribütörü ve anlaşmayı yapan taraf. Rotterdamın lider ağır yük kaldırma çözümleri sağlayıcılarından biri olan şirket Kramer’e tam servis ve bakım programlarını barındıran “toplam terminal bakım konsepti” sunacak.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.