Ercan Premiks
Facebook Twitter

Jungheinrich Türkiye'de Tepe Yönetim Değişikliği

DÖRTBUÇUK YILLIK BİR SÜRECİN ARDINDAN JUNGHEINRICH TÜRKİYE‘NİN TEPE YÖNETİMİNDE BAYRAK DEĞİŞİMİ.
Bu haber 2018-01-06 01:37:43 eklenmiş ve 328 kez görüntülenmiştir.

Jungheinrich Türkiye bir yazılı basın açıklaması ile  Ocak 2018 tarihi itibariyle şirketin tepe yönetiminde bayrak değişimi olacağını açıkladı. yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı.

“2013 yılından bu yana  Genel Müdür’lük pozisyonunu başarı ile yürütmüş olan Sayın Wilfried BAUR,  Ocak 2018 tarihi  itibariyle, şirketimizin Satış Direktörü Sayın Emre TAŞCI’ya görevini devir ediyor olacak.

Sayın Wilfried BAUR, 2013 yılının Mayıs ayında Türkiye’de görevinin başına geçtiğinde,  Jungheinrich Türkiye‘nin henüz 80 çalışanı ve 20 milyon Euro‘luk cirosu vardı. Kendisi görevi boyunca bir çok yeniliğe imzasını atmış, Lojistik Sistemleri ve İkinci El & Kiralama Departmanı olmak üzere iki yepyeni bölümün  kurulmasını sağlamıştır.

Jungheinrich Türkiye, Sayın BAUR’In yönetiminde başarılarını katlayarak günümüze kadar gelmiş ve 170’den fazla çalışanı, 40 Milyon Euro’nun üzerindeki cirosu ile, sahip olduğu hizmet portföyünü müşterilerine sunmaya ve tüm intralojistik çözümleri için güçlü ve güvenilir bir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Entegre iş modelimiz, makinelerin üretimi, satışı ve geliştirilmesini kapsamaktadır. Ayrıca lojistik sistemleri, yeni ve ikinci el makinelerin kiralanması, yenilenmiş ikinci el makinelerin satışı, bakımı, tamir ve yedek parça hizmetleri de entegre iş modelimizin kapsamında yer almaktadır.

Bu bağlamdaki hedefimiz, geniş finansman desteğimiz ile birlikte, Jungheinrich ürününü satın alan her müşterimize, ürünün tüm çalışma süreçlerinde, tek elden kapsamlı bir hizmet verebilmektir.

“HER ADIMDAN SONRA, BİR SONRAKİ ADIMA, YANİ GELECEĞE ODAKLAN”.

Jungheinrich Türkiye’nin tepe yönetim değişikliği bu slogan altında gerçekleşecek ve 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle Sayın Emre TAŞCI, yönetimi devir alarak şirketimizi gelecekteki hedeflerimize taşımaya devam edecektir.

Saint Benoit Lisesi mezunu olan Sayın TAŞCI, Yeditepe Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler’den mezun olduktan sonra yine aynı üniversitede Executive MBA yapmıştır.

İş hayatına 2005 yılında Fagor Endüstriyel A.Ş.‘de, Satış Temsilcisi olarak başlamış ve çeşitli kademeleri hızla tırmanıp Satış Müdür’lüğü pozisyonuna yükselmiştir.

2013 yılında Jungheinrich Türkiye’ye Satış Direktörü olarak transfer edildikten  sonra başarılarını devam ettirmiş ve  günümüze kadar gelmiştir.  

Siz değerli müşterilerimize, Jungheinrich firmasına gösterdiğiniz güven için tekrardan gönülden teşekkür ediyor, gelecekte de mükemmel lojistik çözümler ile yanınızda olmaya devam edeceğimizin garantisini vurgulamak istiyoruz. Jungheinrich firması, uzman kadrosu ile çözüm ortağınız olarak her daim yanınızdadır.

Ocak 2018 tarihinden sonra  Sayın Baur, TAU (Türk Alman Üniversitesi, İstanbul) ile ilgili tüm faaliyetlerine devam edecek ve Jungheinrich Türkiye’ye danışman olarak destek veriyor olacak.

Sayın Baur‘ın, AHK–İstanbul, Yönetim Kurulu Üyeliği de aynı şekilde devam edecektir.

Bu vesile ile Sayın Emre TAŞCI’ya yeni görevinde başarılarının devamını diler ve Sayın Wilfried BAUR’a şimdiye kadar Jungheinrich şirketine yaptığı katkıları ve bundan sonra da vermeğe devam edeceği  desteği için teşekkür ederiz.”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
© Copyright 2016 Tek. Tüm hakları saklıdır.